13 Mart 2020 Bim Aktüel Ürün Katalogu Fiyatları Açıklandı!

tarafından
89
13 Mart 2020 Bim Aktüel Ürün Katalogu Fiyatları Açıklandı!

Uygun bütçeli elektronik, konut gereçleri, anne ve bebek bakım mahsulleri ile bir çok çeşit bu hafta bim mağazalarındaki yerini aldı. 13 Mart 2020 Bim güncel mahsulleri son dakika büyümesi olarak aktarmak istiyoruz. Mahsul katalogu yeniden dopdolu bir spektrum ve maliyet tarifesinde sunuluyor.

CEP TELEFONU VE ELEKTRONİK MAHSULLER;

Cep telefonu köşesinde Samsung Galaxy A70 modeli 2599 Tl olarak karşımıza çıkacak. Bu telefon özellikleri ile 2 sene Samsung garantisindedir. Uslu bileklik isteyenler için smartplus marka uslu bileklik yalnızca 49,90 Tl olarak. Değişik yandan taşınabilir şarj aleti 10 000mAh yalnızca 39,90 Tl olacak. Bluetooth Kulaklık ise 49,90 Tl, Basketbol Topu, Futbol ve voleybol topları gelecek. Bu sayfanın yarısından çoğunu spor egzersizleri aletleri doldurdu. pilatesi topundan minderine, şınav barından pilates yoga egzersiz minderine karın egzersiz aletine, egzersiz sürükleme kayışına bir çok mahsul bulunuyor.

MUTFAK MAHSULLERİ;

İkinci sayfadaki mahsullere değinecek olursak; dört çekmeceli dola, paklik setleri, pilsan marka oyuncaklar, kahve filcan seti, porselen tabak, kayık tabak, tava seti, Paşabahçe marka mahsuller, plastik mahsuller yer alıyor. Plastik mahsullerin maliyeti 2,5 Tl olacak.

SPOR GİYSİLERİ;

Üçüncü sayfada ise spor giysileri ve malzemeleri ile devam ediyor. Spor saat, erkek ve kadın spor ekipleri, letoon marka bir çok giysi alternatifi bulunuyor. Sporcu havlusu, termal tayt, dizlik, kadın normal terlik, erkek normal terlik bulunuyor.

BİM PERSONEL ALIMI;

Bim her hafta söylediği güncel mahsul fihristlerin yanı gizeme personel istihdamı mevzusunda da ehemmiyetli bir saldırı hakikatleştirildi. Ülke genelinde 7600 mağazası bulunan mağazalarındaki lüzum bulunan kadrolarda alımlar asıllaştırılacak. 10 bin personel alımı ilköğretim, lise önlisans ve lisans seviyelerinde olacak. Buna göre iş duyuruyu detaylarını haberimizi ulaşabilirsiniz. ŞOK, A101 ve değişik perakende satış mağazasının bu haftaki uygun maliyetteki mahsul listesini değişik haberlerimizden bulabilirsiniz.