15 Belediye’ye KPSS Olmadan Yüzlerce Memur, Personel ve Zabıta Alınıyor!

0
18
views
Son güncelleme
İlgili içerik
TMB Müjdeledi! Yurt Dışına 100 Bin İşçi Götürülecek

Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün yurt dışına 2020'de 100 bin işçi yollamayı tasarladıklarını vurguladı.

Kamuya 151 Sözleşmeli Personel Alınacak! Hangi Kurumlar Alım Yapıyor?

Şubat ayının ilk haftasını geride vazgeçerken hem DPB üzerinden yayınlanan duyurularda değişik kamu müessese ve kuruluşlarına değişik alanlarda istihdam etmek Dahası

İstanbul İSPER En Az İlkokul Mezunu KPSS’siz 106 Kamu Personeli Alıyor!

İŞKUR Müessese dışı duyuruları üzerinde yeni bültenler yayımlandı. İstanbul Personel İdare A.Ş. büyesindeki personel beceriksizliğini karşılamak üzere değişik pozisyonlarda ve Dahası

Türk Hava Yolları 2020’de Personel Alacak !

2020 senesinde personel alımı yapacak hava yolu şirketlerinden biri de Türk Hava Yolları oldu. 10 Ocak tarihine kadar müracaatların yapılacağı Dahası

İŞKUR aracılığı ile belediyeler ve kuruluşlar memur personel alımı bültenleri yayımladılar. Yayımlanmış olan duyurulara göre 15 değişik belediye için alım yapılacak. Bizde İşin Olsa takımı olarak sizlere bu haberimizde duyurular hakkında ayrıntıları aktaracağız. Haberimizde alım yapacak belediyelere, Pozisyonlara ve müracaat koşullarına ulaşabileceksiniz.

HANGİ BELEDİYELERE ALIM YAPILACAK?

Türkiye İş Müesseseyi aracılığı ile gelmiş olan duyurulara göre, 15 belediye personel alımı yapacağını bildirdi. Bu istikamette alımlar alttaki belediyelere yapılacak.

 • Çanakkale Ezine Belediyesi,
 • Çanakkale Bayramiç Belediyesi,
 • Tekirdağ Kapaklı Belediyesi,
 • İzmir Tire Belediyesi.
 • Çanakkale Ecebat Belediyesi,
 • Kırıkkale Çakıllı Belediyesi,
 • Çanakkale Ecebat Beledşyesi Taşımacılık Kazı Petrol,
 • Balıkesir Edremit Belediyesi,
 • Şırnak Kasrik Belediyesi,
 • Bursa Osmangazi Belediyesi,
 • Trabzon Yomra Belediyesi,
 • Yalova Termal Belediyesi,
 • Konya Cihanbey Belediyesi,
 • Mersin Toroslar Belediyesi,

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

Yukarıyadaki alakalı belediyeler bünyelerine Manili Ofis Emekçisi, Dayanakçı Zabıta Personeli, İş Makinası Cerrahı, Beden Emekçisi, Paklik Emekçisi Personeli, Çöp Personeli, Ofis Memuru, Binek Taşıt Sürücüyü, İlaçlama Personeli, Hizmetli Personel, Fen İşleri ve Ofis Personeli Manili , Traktör Sürücüyü, Taş Ustası, Çöp Toplama Personeli, Hayvan Bakıcısı, DOktor, Hemşire, Acil Tıp Teknisyeni, Minibüs Sürücüyü, Büro Personeli, Ofis Personeli, Çöp Kamyonu Sürücüyü ve Avukat pozisyonlarında belediyeler alım yapacak.

KİMLER MÜRACAAT YAPABİLECEK?

Yayımlanan belediye duyurularına müracaat yapmak isteyen adaylar, Türkiye cumhuriyeti yurttaşı Olmak, Kamu haklarından yoksun olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından pozitif netice alabilmek, Görevini yerine getirmesine mani rastgele bir sıhhat meseleyi olmamak, Rastgele bir kabahat kararlılığı olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile alakası olmamak, Rastgele bir sosyal güvenlik müessesesinden yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gibi kaliteler aranacak.

Ayrıca alakalı duyurular için adaylardan KPSS koşulu aranmıyor. Adaylar müracaatlarını yapabilmeleri için en az okuryazar, ilköğretim, lise, ön lisans veya lisans mezunu olmaları zorunlu ve alakalı iş dalında deneyim veya evraka sahip olmaları zorunludur.

BAŞVURULAR:

Belediyelerin duyurularına müracaat yapacak adaylar müracaatlarını bizzat alakalı belediyelere hakikatleştirmeleri zorunludur. Ancak adayların ilk evvel belirtilen kaliteleri taşıyor olmaları gerekmektedir. Belediyelerin duyurularına erişebilmek için alttaki irtibatı kullanabilirsiniz.

Belediye duyurularına erişmek için alakalı irtibatı kopyalayıp tarayınıza yapıştırabilirsiniz : www.iskur.gov.tr/baglantilar/müessese-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here