4 Belediye KPSS Şartsız 5 Aile Danışmanı, Büro İşçisi, Müşteri Danışmanı Alacak!

0
40
views
Son güncelleme

Şubat ayının da yavaş yavan üçüncü haftasına girerken belediyelere yapılan alımlarda da çoğalış görünüyor. Buna göre İŞKUR üzerinden belediyelere ait duyurularda 4 belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 5 personel alımı asıllaştırılacaktır. Aile ve alıcı danışmanı ile ofis emekçisi kadrolarında yapılacak olan alımlarda, alakalı belediyeler ve bültenlere son müracaat tarihleri haberimizin devamında yer almaktadır.

Kadrolar ve Müracaat Koşulları

Alım yapacak olan belediyelerden biri de Fethiye Belediyesi olup, bir alıcı danışmanı alımı yapılacaktır. Adayların Türk yurttaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, vazifesini yapmaya rastgele bir meseleyi olmamak, tekstil ve perakende sektöründe en az 2 sene tecrübeyi olmak, stok ve ambar mahsul idaresinde tecrübeli olmak üzere birtakım koşulları sağlaması isteniyor.

Horsan Belediyesi 2 ofis emekçisi alımı yapacak olup adayların Türk yurttaşı olmak, 18 yaşını aşmış olmak, askerlik ile alakası olmamak, alakalı ilçe hudutlarında en az 1 sene ikamet ediyor olmak ve en az ilkokul mezunu olmak koşullarını sağlaması gerekiyor.

Çorum Belediyesi ise 1 aile danışmanı alımı yapacak olup adayların 40 ile 45 yaş arasında olması, en az lisans mezunu olması, sosyoloji mezunu olması, pedagojik formasyona sahip olması, bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olması, aile danışmanlığı sertifikası bulunması koşullarını sağlaması gerekiyor.

Çamlıhemşin Belediyesi de 1 ofis emekçisi alımı yapacak olup adayların Türk yurttaşı olmak, 18 yaşını aşmış olmak, askerlik ile alakası olmamak, alakalı ilçe hudutlarında ikamet ediyor olmak ve en az ilkokul mezunu olmak koşullarını sağlaması gerekiyor.

Müracaat Şekli

İŞKUR üzerinden yapılan alımlarda adayların İŞKUR’a kayıtlı olması gerekmekte olup alakalı bültenlere https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/müessese-disi-kamu-isci-alimi-ilani/ adresi üzerinden ulaşım sağlamak muhtemeldir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here