60 KPSS Puanu İle Tahsildar Memuru Alımı İlanı Yayımlandı!

0
32
views
Son güncelleme

Belediyeler personel alımı duyuruları yayımlamaya devam ediyor. Resmi gazete’de yapılmış olan duyuruya göre Hemşin Belediyesi bünyesindeki personel noksanlığını karşılamak üzere değişik kadrolarda personel ve memur alımı yapılacağını iletti. Bu doğrultuda alımlar Kamu Personeli seçme imtihanı ile yapılacak. İşte duyuru hakkında ayrıntılar şöyledir.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Hemşin Belediyesi bünyesine genel Yönet Hşzmetleri sınıfında Lisans mezunu Tahsildar memuru alımı yapacak. THS sınıfında ise 1 şahsiyet kadro ile ön lisans mezunu Tekniker alımı yapacak. Mevzubahisi bültene bayan erkek adaylarda müracaat yapabilecekler.

GENEL MÜRACAAT ŞARTLARI NEDİR?

Hemşin Belediyesi bünyesine alacağı memur ve personel adaylarından genel olarak, 657 Rakamlı devlet memurları yasanın 48. maddesindeki kaliteler kapsamında, Türkiye cumhuriyeti yurttaşı olmak, Kamu haklarından yoksun olmamak, Görevini yapmasına mani rastgele bir sıhhat meseleyi olmamak, Rastgele bir kabahat kararlılığı olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile alakası olmamak gibi şarlar aranıyor.

ÖZEL KOŞULLAR:

KPSS Koşulu: Duyuru edilen Memur kadro unvanı için son olarak mezun olunan mektep itibariyle öğrenim koşullarını taşımak ve bu öğrenimle alakalı olarak 2018 seneyi KPSS imtihanına girmiş ve belirtilen minimum KPSS puanını almış olmak.

Eğitim Koşulu olarak ise yukarıyadaki tabloda göreceğiniz gibi ön lisans ve lisans mezunu olan adaylar müracaat yapabilecekler.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK!

Adaylar belediye ye müracaatlarını istenen dokümanlar ile beraber 10/03/2020 tarihinden itibaren 20/03/2020 günü saat 17:00 kadar mesai günlerinde saat 08:00-17:00 arasında, müesseseye teslim ederek başvurularını yapabilirler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here