A101 13 Şubat Aktüel Ürün Katalog Ürün Listesi Fiyatları 19 Şubat Tarihine Kadar Geçerli!

tarafından
61
A101 13 Şubat Aktüel Ürün Katalog Ürün Listesi Fiyatları 19 Şubat Tarihine Kadar Geçerli!

Türkiye genelinde 9000 mağazası bulunan a101 yeniden dop dolu bir güncel mahsul fihrist çıkartı. Bu hafta a101’e neler gelecek* Bu sualin yanıtını işin olsa okuyucularına aktarmak ve güncel mahsul listesinin detaylı olarak paylaşmak istiyoruz.

Türkiye genlindeki mağaza rakamını süratle çoğaldıran a101’in sahibi İşadamı Turan Aydın’dır. 1991 senesinde Aydın Örme firmasını kuran Aydın aynı zamanda Memorıal Sağlık kurumularının da sahibidir. Şok Mağazaları, Bim Mağazaları gibi ülke genelindeki 81 şehir ve 900 ilçede şubeleri bulunan mağaza perşembe günleri güncel mahsuller söylüyor. Perşembe gününe özel bu hafta hangi indirimli mahsuller gelecek?

A101 23 ŞUBAT PERŞEMBE GÜNCEL MAHSUL LİSTESİ;

A101 Aktüel Ürünler

TELEVİZYON: 13 Şubat perşembe; 49v863dat modeli ile Ultra HD Smart Ledt Tv özelliklerinde Toshıba Marka televizyon gelecek. Ücreti yalnızca 2.799 Tl olacak. Televizyonun bazı özelliklerinde; Smart tv, Wlan Bult-ın, 3x HDMI, USB Medıa Player, 4K Ultra HD, Vestel servis garantisinde satılacak.

HI-LEVEL MARKA televizyonda ise 39 ekran HD uydu müşterisi LE Tv özelliklerinde olacak. 1199 Tl maliyetinde olacak olan tv’nin Dahili HD Uydu müşterisi olacka. 2 sene garantili, 1 scart girişi, 1 USB girişi, 1 HDMI girişi olacak.

CEP TELEFONU:Bu perşebe günü mağazaya gelecek olan cep telefonu markası LG. 1149 Tl olacak cep telefonunun 3 GB ram, 64 dahili Belleği olacak. 6.26 HD, Fullvision erkan özelliklerinde olacak.

Değişik mahsullerde ise buz dolabı bulunuyor. Buna göre a+ enerji sınıfındaki 300 l, 2 sene garantili fiyatsız montaj alternatifi, Vestel servis garantisinde SEG marka buzdolabı 1199 Tl satılacak. Dİğer özellikleri ise şu biçimde olacak çift kapılı, sabit soğutma sistemi var, dondurucu hacmi 42 L, soğutucu hacimi ise 198 L olacak.

Granit derin dondurucu Granit karnı yarık tenceresi sırça mahsulleri 8 raflı çok emelli dolap, konut ve banyo aksesuarları, 15 ayrılmalı tertip edici, pabuç dolabı, vazo, minik malzeme organizeri, banyo kantarı, cezve, el blender seti, sakal düzenleyici, usb hafıza, canan renkli yazıcı, samsung marka süpürge, karaoke mikrofon, 64 GB micro SD kart, Atlas marka tornavida, atlas marka silikon silahı, canlı çiçekler, orkide, boy sümbül, canlı çiçek kaktüs gibi mahsuller gelecek.

Kaynak: Aktüel Ürünler