A101 Market 11 Pozisyona Personel Alımı Başvurularını Kabul Ediyor!

0
36
views
Son güncelleme

Ülkemizin ehemmiyetli parakende mağazacılık zincirleri arasında yer almakta olan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Firmayı, Türkiye geneli 81 şehrinde 8 binden fazla mağaza ile tüm ilçelerde hizmet vermekte olup bünyelerinde bulunan 20 binden fazla personeli ile sihrime oranını artırmaktadır. Takımını kuvvetlendirmeye devam etmekte olan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Firmayı aralıklarla iş başı eğitim programları ile ya da diretk alım usulü ile personel alımı asıllaştırmakta olan A 101 yeni müracaat ekranı ile 11 değişik pozisyon için CV müracaatları kabul etmektedir. Peki A 101 hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor, alım yapılacak pozisyonlara müracaat yapmak isteyenlerin nasıl bir yol izlemesi gerekmektedir.

Alınan Pozisyonlar Nedir?

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Firmayı 11 değişik pozisyon için personel alımı reelleştirmektedir. Peki adaylar alım yapılacak olan 11 değişik pozisyon için personel alımı müracaatlarını nasıl yapabilir ve hangi pozisyonlara alım yapılacak? Buna göre mağaza personeli, ambar taşıt, ambar bakımcı, ambar sürücüyü, ambar öbür, muhasebe, finans, personel, yönetimsel işler, satın alma, bilişim sistemleri ve öbür personel pozisyonları için müracaatlar kabule diliyor.

Nasıl Müracaat Yapılır?

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Firmayı yukarıyada belirtilen pozisyonlar için personel alımı reelleştirmektedir. Peki müracaatlar nasıl yapılır? Buna göre A 101 Yeni Mağazacılık Anonim İşletmesinin bültenlerine başvuru etmek için https://www.a101.com.tr/kariyer linkini takip edecek olan adaylar müracaatlarını burada karşılarına çıkan formu doldurarak reelleştirebilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here