Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

tarafından
133
Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Memur olma hayalini kuran fertler devlette kadro açılmasını beklemektedir. Sıhhat alanında çalışanlar da aynı biçimde sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi soymaları beklerler. Sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi soymalarda adayların kaç puan ile ceddilebildiği sonraki atama yarıyıllarında adaylara fikir vermektedir bu nedenle bizler bu tip merkezi cetmelerin taban puanlarını sizler için derlemeye devam ediyoruz. Sizin için oluşturduğumuz bu içerikte ağız ve diş sıhhati teknikeri KPSS 2019/7 merkezi cetmesine ait taban puanları bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 AĞIZ VE DİŞ SIHHATİ TEKNİKERİ  ATAMA TABAN PUANLARI

KPSS 2019/7 soymalarında ağız ve diş sıhhati teknikeri kadroları için toplam 91 adet kontenjan dağılmıştı ve adaylar yeterli puanları alarak bu kadrolara yerleştiler.

Yeterli puanlar diye nitelendirdiğimiz puanlarının tamamını alttaki tabloda görebilirsiniz fakat minik bir bilgi vermek gerekirse ağız ve diş sıhhati teknikeri işine 2019/7 soymalarında yerleşen adaylar içinde en düşük puan ile yerleşen aday İstanbul şehrinde bulunan bir kadroya 83,783 puan ile yerleşmişken en büyük puan ile yerleşen aday ise Diyarbakır şehrinde bulunan bir kadroya 90,162 puan ile yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 ağız ve diş sıhhati teknikeri atama taban puanlarının tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmak veya kariyer tasarılaması ile alakalı usunuza takılan tüm sualleri sorabileceğiniz forum sayfalarımız hizmetinizdedir. Forum sayfalarımıza erişmek için:

*İçeriğimizde yer alan bilgiler ve ağız ve diş sıhhati teknikeri 2019/7 atama taban puanları ÖSYM’nin fotoğrafı internet sitesindeki bilgilerden bir araya gelerek hazırlanmıştır. Yapılacak bir farklılıkta ÖSYM ilan yapacaktır ve bu ilan tüm adaylar için geçerli olacaktır.