Akbank’dan Emekliye SGK Tutarına Ek Promosyon Ödemesi!

tarafından
47
Akbank’dan Emekliye SGK Tutarına Ek Promosyon Ödemesi!

2020 Mart ayı itibari ile kamu ile özel bankalar emekli maaş meblağlarını söylemeye başladı. Vakıflar Bankası, Halkbankası ile Ziraat Bankası Sosyal Güvenlik Müesseseyi ile protokoller istikametinde söylediği ödeme meblağları için alttaki bağlatınyı tıklayın

İlgili haber: Vakıfbank 2020 Emekli Maaş Promosyon Ödemesi Meblağı

İlgili haber: Promosyon Ödemelerinde 5 Banka Önerilerini Sundu!

PROMOSYON ÖDEMESİ YAPACAĞIZ AMA…

Diğer yandan özel bankaların emekli yurttaşlara sunduğu promosyon ödemelerinde değişik sayılar bulunuyor. Emekliler banka banka dolaşarak önerileri tahlile devam ederken, bazı yurttaşlar bankaların söylediği meblağlar için çok fazla koşul koşmasından davacı oldukları görülüyor. Bankaların maaş hesabını taşımaları halinde emekli promosyon ödemesi yapacağız ama diye başlayan ve yurttaşların önüne koydukları liste uzun uzadıya gidiyor. Bu mevzudaki düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

SON GÜN 31 MART!

Yeni bir büyümede ise Akbank yeni söyleme yaptı. Söylemesinde son müracaat tarihi olarak 31 Mart 2020 olarak söylendi. Emekli Sandığı, Bağkur ve Sosyal Sigortalar Kurumu emeklisine bu tarihlerde müracaat yapması halinde ek promosyon kampanyasından faydalanabilecekleri belirtildi.

Maaş meblağı 150 Tl’ye kadar olanlar için 500 Tl ek ödeme ile toplam 700 Tl,
maaşı 150-2500 Tl arasında olanlar için 625 Tl + Ek promosyon 225 toplam 850 Tl,
Emekli maaşı 2500 tl ve üzeri olan emekli yurttaşlara 750 Tl ek 250 Tl toplamda 1000 Tl ödeme yapılacak. Müracaatlar internet bankacılığı üzerinden, Atm, telefon ve Akbank şubelerinden yapılabilecek. Tüm ayrıntıları ve müracaat koşullarına ulaşmak için https://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/SGK-Emekli-Maas-Odemeleri.aspx adresini yeni tarayıcıdan açabilirsniz.