Ameliyat Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

tarafından
58
Ameliyat Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Memur olma hayalini kuran fertler devlette kadro açılmasını beklemektedir. Sıhhat alanında çalışanlar da aynı biçimde sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi atamaları beklerler. Sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi soymalarda adayların kaç puan ile soyulabildiği sonraki atama yarıyıllarında adaylara fikir vermektedir bu nedenle bizler bu tip merkezi soymaların taban puanlarını sizler için derlemeye devam ediyoruz. Sizin için oluşturduğumuz bu içerikte operasyon teknikeri KPSS 2019/7 merkezi soymasına ait taban puanları bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 OPERASYON TEKNİKERİ  ATAMA TABAN PUANLARI

KPSS 2019/7 cetmelerinde operasyon teknikeri kadroları için toplam 69 adet kontenjan parçalamıştı ve adaylar yeterli puanları alarak bu kadrolara yerleştiler.

Yeterli puanlar diye nitelendirdiğimiz puanlarının tamamını alttaki tabloda görebilirsiniz fakat minik bir bilgi vermek gerekirse operasyon teknikeri işine 2019/7 cetmelerinde yerleşen adaylar içinde en düşük puan ile yerleşen aday Yozgat şehrinde bulunan bir kadroya 83,717 puan ile yerleşmişken en büyük puan ile yerleşen aday ise Şanlıurfa şehrinde bulunan bir kadroya 87,589 puan ile yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 operasyon teknikeri atama taban puanlarının tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmak veya kariyer tasarılaması ile alakalı usunuza takılan tüm sualleri sorabileceğiniz forum sayfalarımız hizmetinizdedir. Forum sayfalarımıza erişmek için:

*İçeriğimizde yer alan bilgiler ve operasyon teknikeri 2019/7 atama taban puanları ÖSYM’nin fotoğrafı internet sitesindeki bilgilerden bir araya gelerek hazırlanmıştır. Yapılacak bir farklılıkta ÖSYM bülten yapacaktır ve bu bülten tüm adaylar için geçerli olacaktır.