Anestezi Teknikeri KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

tarafından
123
Anestezi Teknikeri KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

Memur olmak isteyen memur adayları KPSS başka bir deyişle kamu personeli seçme imtihanı ismini taşıyan imtihana girerek aldıkları puanlara göre ceddilmeyi beklerler. Sıhhat bakanlığı, ulusal eğitim bakanlığı gibi müesseselerde bu sistem merkezi atama biçiminde ilerlemektedir. 2020/4 sıhhat bakanlığı tarafından reelleştirilen bir merkezi atama yarıyılıdır. Biz bu soymalarda kullanılan yerleştirme puanlarını sonraki soymalarda adaylara fikir vermesi emeliyle sitemizde yayımlıyoruz. Bu içerikte ise anestezi teknikeri KPSS 2020/4 atama taban puanları listesi yer almaktadır.

KPSS 2020/4 ANESTEZİ TEKNİKERİ ATAMA TABAN PUANLARI

Anestezi teknikeri kadrolarına 2020/4 merkezi cetmesi içinde 409 kontenjan ufalamıştı. Adaylar yeterli puanları alarak bu kontenjanlara yerleştiler.

Bahsettiğimiz yeterli puanların tamamı alttaki listede bulunmaktadır fakat azami ve en düşük puanları ayrıca belirtmek gerekirse anestezi teknikeri kadrolarına 2020/4 merkezi soymasında en büyük puan ile yerleşen adayın puanı 90,021 olarak karşımıza çıkarken en ufak puan ile yerleşen adayın puanı ise 84,416 olarak ortaya çıkmıştır.

Yukarıyadaki puanlara göre en büyük puan ile cetmesi reelleşen şahsın cetmesi Hatay şehrineyken en ufak puan ile cetmesi reelleşen şahsın cetmesi ise İstanbul ilinedir.

Anestezi teknikeri KPSS 2020/4 atama taban puanları listesinin tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmaya dair her mevzuda usunuza takılanları sorabileceğiniz forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz:

* İçeriğimizde yer verdiğimiz bilgiler ÖSYM’nin fotoğrafı web sitesindeki bulunan bilgilerden derlenerek oluşturulmuştur. Bir farklılık olması halinde ÖSYM bülten yapacaktır ve bu bülten tüm adaylar için bağlayıcı olacaktır.