Ankara ANFA 2 Bin 990 İşçi Alımı İlanı Yayımladı!

0
13
views
Son güncelleme

Ülkemizde faaliyetlerini sürdüren belediyeler ve belediyelerin sahibi olduğu firmalar aralıklarla personel alımları hakikatleştirmekte olup yeni yayımlanan duyuru ile Ankara Megakent ANFA Altınpark Şirketleri Müesseseyi bir çok şahsa istihdam sağlayacak. ANFA’nın 2 bin 990 şahsiyet emekçi alımı bülteni yayımlandı. Peki alım yapılacak olan kadro nedir, hangi koşullar aranıyor, adaylar nasıl müracaat yapabilir?

Pozisyon ve Aranacak Koşullar

Ankara Megakent ANFA Altınpark Şirketleri Müesseseyi tarafından yayımlanan duyuru ile 2 bin 990 şahsiyet emekçi alımı bülteni yayımlandı. Buna göre alım yapılacak kadro peyzaj emekçisi olarak duyuruldu. Görev yapacak personeller park, bahçe gibi yeşillik alanlarda çalışmalar yapacak. Ekim, kesim, bakım, sulama vb. Aranan koşullar olarak

  • Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olmak
  • Ankara da ikamet ediyor olmak
  • Erkekler için askerlik misyonunu bitirmiş olmak
  • 18 yaşından büyük olmak
  • Yaşlılık aylığı almıyor olmak
  • Bahçıvanlık dokümanı, park bahçe eğitimi sertifikasına sahip olmak

Nasıl Müracaat Yapılır?

Ankara Megakent ANFA Altınpark Şirketleri Müesseseyi’nun 2 bin 990 şahsiyet emekçi alımı duyurusuna müracaat yapabilmek için adayların hemen yukarıyadaki nitelikleer sahip olması gerekmekte olup kalitelere geçim sağlayan adayların 19 Mart 2020 tarihine kadar Ankara Altınpark girişinde bulunan Ankara Megakent ANFA Altınpark Şirketleri Müesseseyi Genel Müdürlüğüne başvuru etmesi ve öz geçmişini vazgeçmesi gerekmektedir. Uygun olan adaylara ANFa tarafından haber verilecek ve işe başlaması sağlanacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here