AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri Başladı! Ekle Sil Haftası

tarafından
59
AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri Başladı! Ekle Sil Haftası

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF her yıl surat binlerce talebeyi ağırlamaya devam etmekte olup çok rakamda talebenin ikinci üniversite ile ya da sarihten üniversite okumasında büyük rol oynamaktadır. Geçtiğimiz 2019 senesinin Eylül ayında çok rakamda talebe müracaatlarını bitirdi ve Sonbahar yarıyılını bitirdi. Buna göre imtihan neticelerine hali hazırda ulaşabilmekte olan talebeler bahar yarı senesinde de Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF’e devam etmek isteyenlerin kayıt yenileme tarihlerinde kayıtlarını yenilemesi ve ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

Ücretler Ne Kadar ve Nereye Yatırılır

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF’ün kayıt yenileme tarihleri başladı. Talebeler 17 Şubat tarihinden başlayarak 28 Şubat tarihine kadar harekâtlarını ayrıntılı bir şekilded Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF’ün fotoğrafı internet sitesinden yapabilecektir. Kısımlara göre ücret meblağları farklılık gösterdiği için vasati bir sayı yoktur. Bu ücreti talebeler internet üzerinden kredi kartı ile ya da bankaların ATM, internet bankacılığı, mobil bankacılık veya şubeden yatırabilecektir.

Ders Tercih Operasyonları Nasıl Yapılacak?

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF’te her hangi bir kısımda eğitim görmekte ola talebeler 17 Şubat tarihinden başlayarak 28 Şubat tarihine kadar ekle sil haftasında derslerini ilave etmesi ve silmesi gerekmektedir. Bu harekâtı https://login.anadolu.edu.tr/login.aspx adresine girdikten sonra alakalı giriş kısmını dolduran talebeler karşılarına çıkan lüzumlu dersleri seçerek ve seçmeli dersleri ile isteğine göre seçtikten sonra kayıt ederek yapması gerekmektedir.

https://login.anadolu.edu.tr/login.aspx