Artvin Çoruh Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımında KPSS Güncellemesi Yapıldı!

0
42
views
Son güncelleme

Artvin Çoruh Üniversitesi fotoğrafı gazete’de yayımladıpı bülten ile personel alımı bülteninde farklılık yaptığını belirtti. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan duyuruya göre Artvin Çoruh Üniversitesi bünyesine 2 şahsiyet kadro ile kontratlı olarak ofis personeli alacak. Ancak 20 Şubat 2020 tarihinde yayımladığı duyuruya göre düzenleme yaptığını belirtti.

KPSS KOŞULU AKTÜELLENDİ!

Artvin Çoruh Üniversitesi rektörlüğünden gelmiş olan duyuruya göre, “11/02/2020 tarih ve 31036 rakamlı Fotoğrafı Gazete’de hakikatine uygun olarak yayımlanan Üniversitemiz 4/B Kontratlı Büro Personeli Alım duyurusunda yer alan “Aranılan Kaliteler” ile “Genel ve Özel Koşullar” kısmının 7. Maddesinin E bendi alttaki biçimde yine tertip edilmiştir.” biçiminde bir bültende bulundu.

Üniversite bünyesine 2 şahsiyet kadro ile KPSSp3 puan cinsinden lisans mezunu adaylardan ktisat, Şirket veya Muhasebe Lisans programlarının rastgele birinden mezun olmak koşulu arayacak.

İlandaki 7. madde ise KPSS ayrıntısını yansıttı. Bu kapsamda adaylardan Başvuran adaylarda 2018 KPSS Lisans imtihanından 70 ve üzeri P3 puanı alanlar değerlendirmeye alınacaktır.

DİĞER BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1 – Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olmak,

2 – Bu Yasanın 40. maddesindeki yaş koşullarını taşımak,

3 – Bu Yasanın 41. maddesindeki öğrenim koşullarını taşımak,

4 – Kamu haklarından yoksun bulunmamak,

5 – Türk Ceza Yasasının 53. maddesinde belirtilen vakitler geçmiş olsa dahi; isteyerek işlenen bir kabahatten dolayı bir sene veya daha fazla zamanla mapus cezasına ya da bağışlamaya uğramış olsa dahi devletin güvenliğine karşı kabahatler, Anayasal kumpasa ve bu kumpasın işleyişine karşı kabahatler, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni makûsa kullanma, şikeli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, kabahatten kaynaklanan malvarlığı kıymetlerini aklama veya firaricilik kabahatlerinden mahkum olmamak,

6 – Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak veya alakalı olmamak.

şartları aranıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here