Aselsan 6 Pozisyon İçin Personel Alımı Yapıyor!

0
34
views
Son güncelleme

Ülkemizin en ehemmiyetli müesseseleri arasında yer alan ve Türk Silahlı Güçlerini Kuvvetlendirme Vakfı tarafından Türk Silahlı Kuvvetlerinin askerî haberleşme lüzumlarını karşılanması emeliyle 1975 senesinde Ankara’da kurulan korunma sanayisi işletmeyi ülkemizin korunma sanayisinin kuvvetlenmesine verim sağladığı gibi aynı zamanda ihracat sayılarımızın da çoğalmasında büyük fayda sağlamakta olup her geçen yıl değişik sarih pozisyonlar için personel alımları yapılmaya devam etmektedir. Buna göre Aselsan tarafından yeni yayımlanan bültende 6 değişik pozisyon için personel alımı yapılacağı belirtildi. Peki alınacak olan pozisyonlar nelerdir, adaylardan aranmakta olan kaliteler nedir?

Alım Yapılacak Pozisyonlar Nedir

Aselsan tarafından yayımlanan duyuru da 6 değişik pozisyon için personel alımı yapılacağı duyuruldu. Peki alınacak olan pozisyonlar nedir? Yayımlanan duyurulara göre ASELSAN KIBRIS İLERİ TEKNOLOJİLER ARAŞTIRMA MERKEZİ, YAZILIM VARLIK ANALİSTİ, YAZILIM GELİŞTİRMECİ, YAZILIM TEST MÜHENDİSİ, İŞ ANALİSTİ ve SAP BASIS SİSTEM İDAREYİCİSİ pozisyonlar için personel alımları yapılmaktadır. Peki alım yapılacak olan kadrolara nasıl müracaat yapılır, aranan koşullar nelerdir?

Koşul Nedir, Nasıl Müracaat Yapılır?

Aselsan yukarıyada ki 6 pozisyonluk bülten için personel alımı hakikatleştirmekte olup öncelikle adayların alakalı kısımlardan mezun olması gerekmekte olup yeniden adayların lüzumlu sertifikalarının olması isteniyor. İngilizce öğrenmek seçim nedeni olarak belirtilmekte olup her pozisyon için değişik koşullar arandığı için net olarak belirtememekteyiz. Müracaat yapmak isteyenlerin https://bit.ly/37wlfA6 linkini kopyalayarak tarayıcılarının url kısmına yapıştırması ve alakalı pozisyonlara müracaat yapması gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here