Beldiye 60 KPSS Puanı İle Tahsildar Memuru ve Tekniker Alım İlanı Yayımlandı!

0
10
views
Son güncelleme
İlgili içerik
Selçuk Açıkladı! Kamuya 2 bin 313 Kişi Alınacak!

2020 senesinde iş sahibi olmak isteyen adayların merakla beklediği haberlerden biri de kamuya personel alımına ait olmaktadır. Bu noktada bir Dahası

Sosyal Yardımlar 19 SYDV KPSS 60 Puan İle Memur ve KPSS’siz Personel Alıyor!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesindeki yetersizliği gidermek için farklı kentlerde bulunan Sosyal Destek birimlerine memur ve personel alımı Dahası

Arkas Holding 2 Pozisyon ve 1 Genel Pozisyon İçin Personel Alımı Müracaatları Sürüyor

Türkiye’de lojistik, liman, mazot, turizm, otomotiv, havayolu, sigorta, yiyecek, bilgi teknolojisi, himaye ve teftiş hizmetleri ve iş aygıtları ve işlem Dahası

Migros 52 İş İlanı İçin Personel Alımı Başvurularını Kabul Ediyor!

Ülkemizin en büyük perakende satış mağazaları arasında yer almakta olan Migros Ticaret Anonim İşletmeyi, Türkiye'nin dört bir yanında bulunan mağazaları Dahası

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruya göre Hemşin Belediye Başkanlığı bünyesine 657 rakamlı devlet memurları yasanın 48. maddesindeki kalitelere göre 2 şahsiyet boş kadro ile memur alımı yapacağını belirtti. Bu kapsamda adaylardan Kamu Personeli Seçme İmtihanı koşulu aranıyor ve sizlerle bültenlerin ayrıntılarını haberimizin devamında paulaşıyoruz.

İLANIN DETAYLARI VE KADRO DAĞILIMI?

Hemşin Belediyesi bünyesine 2 şahsiyet kadro ile 8. dereceli kadroya 1 Tahsildar ve 10. dereceli kadroya 1 Tekniker alımı yapacak. Bu güzergahta Tahsildar kadrosu için KPSSp3 ve Tekniker kadrosu için KPSSP93 puan cinsinden en az 60 puan almış olmak koşulu aranacak.

MÜRACAAT ŞARTLARI NEDİR?

Hemşin Belediyesi alımını yapacağı kadrolar için adaylardan, 657 Rakamlı devlet memurları yasanın 48. maddesindeki kaliteler kapsamında Türkiye cumhuriyeti yurttaşı olmak, Kamu haklarından yoksun olmamak, Rastgele bir kabahat kararlılığı olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile alakası olmamak, Görevini sürekli yapmasına mani rastgele bir sıhhat meseleyi olmamak gibi kaliteler aranacaktır.

ÖZEL KOŞULLAR NEDİR?

Tahsildar kadrosu için , Lisans seviyesinde eğitim veren fakültelerin Firma, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Ekonomi kısımlarının birinden mezun olmak.

Tekniker kadrosu için, Fakültelerin Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Ayrıca, ÖSYM tarafından 2018 senesinde yapılmış olan Kamu Personeli Seçme İmtihanından KPSSP3 veya KPSSP93 puan cinsinden en az 60 puan almış olmak,Daha evvel çalıştığı kamu müessese ve kuruluşlarından ciddiyetsizlik veya ahlaki sebeplerle çıkarılmış olmamak gibi kaliteler aranacak.

BAŞVURULAR:

Belediye personel alımı müracaat süreci 10 Mart 2020 tarihi ile başlayacak olup en geç 20 Mart 2020 tarihine kadar yapılması lüzumludur. Bu kapsamda adaylar müracaatlarını Mesai saatleri içerisinde istenen dokümanlar ile beraber Atatürk Cad. No: 70 Hemşin RİZE Adresinde bulunan Hemşin Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here