Belediye İlkokul Mezunu 130 Şoför Alım İlanı Yayımladı! Şartlar Nedir?

0
33
views
Son güncelleme

Türkiye İş kurumu belediye personeli duyuruları yayımlamaya devam ediyor. Yayımlanmış olan duyuruya göre Tekirdağ Belediyesinde hizmet veren Otopark Erişim Nakliyat İmar Tasarı bünyesine 130 karakter kadro ile sürücü alımı yapacak. Peki müracaat koşulları nedir? Müracaatlar ne zamana kadar devam edecek. İşte detaylar.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Tekirdağ Belediyesi bünyesinde daimi olarak çalışacak Tekirdağ Otopark Erişim Nakliyat İmar Tasarı İnşaat ve Ticaret A.Ş. bünyesine 130 karakter boşluk ile otobüs sürücüyü alımı yapılacak.

MÜRACAAT KOŞULLARI NEDİR?

Tekirdağ Belediyesi sürücü alımı için adaylardan, Türkiye cumhuriyeti yurttaşı olmak, Kamu haklarından yoksun olmamak, Rastgele bir sosyal güvenlik müessesesinden yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Rastgele bir kabahat kararlılığı olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile alakası olmamak, En az ilkokul mezunu olmak, SRC 1 veya SRC 2 dokümanına sahip olmak, Otobüs Sürücülüğü için yeterli olacak D sınıfı veya Daha Önceki E sınıfı ehliyete sahip olmak ve tecrübe sahibi olmak koşulları aranıyor.

MÜRACAATLAR:

Tekirdağ Belediyesi Sürücü alımı müracaatları başlamış olup adaylar müracaatlarını en geç 16 Şubat 2020 tarihine kadar müracaatlarını asıllaştırmaları gerekmektedir. Adaylar müracaatlarını istenen dokümanlar ile beraber bizzat yapılması zorunludur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here