Bim 6 Mart 2020 Cuma Aktüel İndirim Katalogu Açıklandı!

tarafından
97
Bim 6 Mart 2020 Cuma Aktüel İndirim Katalogu Açıklandı!

2020 Mart ayının ilk haftasında BİM yeniden dop dolu bir mahsul listesi ile karşımızda. 6 mart 2020 cuma güncel mahsul fihrist listesinde; cep telefonu, uydu müşterili televizyon, Kumtel set üstü ocak Bunun yanı gizeme 3 sayfalık mahsuller arasında çok fazla çeşit bulunuyor. Mahsullerin tek tek maliyetleri altta söylemeye çalışacağız. Mahsul çeşidi çok olduğu için tamamına bim katalogundan bakabilirsiniz.

MART AYININ ŞEHİRK AKTÜEL MAHSUL LİSTESİ;

BEBEK VE ANNE LÜZUMLARI;

Cuma 6 mart tarihinden itibaren Bim güncel listesinde Huawai Y5 marka cep telefonu bulunuyor. Maliyeti 899 Tl olacak. Lg marka LG K 11 cep telefonun maliyeti ise 879 Tl olacak. İki telefonda 2 sene garantili olacak. Öbür yandan kamera özellikleri 13 Mp olacak.

BİM AKTÜEL MAHSULLERİ LİSTESİ;

AirPods ve şarj kolisi ise 849 Tl olacak. Apple Türkiye garantisinde sunuluyor. 32 ekran uydu müşterili televizyon Hd çözünürlüğü 1366-768 usb-video, class A enerji sınıfında olacak. maliyeti 749 Tl, Xiaomi kulak içi kulaklık ise 119 Tl olarak satılacak. Kumtel sırça set üstü ocak 329 Tl, doğalgazlı ve fiyatsız montaj alternatifleri bulunuyor. muhtaç marka elektrik süpürge ise 489 Tl olacak. Hefer saç kurutma aygıtı ise 59,90 Tl, Tefal marka kantar ise 59,90 Tl olacak .Mahsul listesinde ikinci sayfada bebek mahsulleri bulunuyor.

Bebek beşiği Mdf yapımlı, geçme iletişimli basit taşınabilir özelliklerinde maliyeti ise 149 Tl olacak. Renkli sepetli çok emelli dolap 129 Tl, Pilsan marka havuzlu toplu kaydırak 139 TL, cümbüşlü ulusalar, sallanan at, çocuk gereklilik, kulplu kutu, slikon mama tabağı, melamin mama tabağı, lisanslı gece lambası, sevimli arkadaşlar boyama öykü kitapları, oyuncak besin meşrubat seti, cümbüşlü öğrenmeler, sırça elma rendesi olacak. Bu bağışlamadaki indirimli mahsuller arasında bebek lüzumları ağırlık basıyor. Üçüncü sayfa da bir çok anne gereksinimi ve bebekler için mahsuller bulunuyor. Bunlardan kimileri şu biçimde;

Port bebe Pier Cardin marka 99 Tl, ana kucağı 89 Tl, anne beek bakım çantası 59,90 Tl, kırlent bebek 6,5 Tl, battaniye, kundak havlusu, pijama ekibi, alt açma seti, pul yelek bebek, elyaflı bebek, elyaflı pantolon, yelek bebek, zıbın seti, bebek çorabı, cırtlı kundura, welsoft patik, silikon mama önlüğü, emzik, organik ağız mendil, nevresim ekibi, anne bebek çantası bu haftaki mahsuller arasında yer alıyor. Büyümeleri aktarmaya devam edeceğiz.