BİM Türkiye Geneli 332 Personel Alımı Yapılacak!

0
30
views
Son güncelleme

BİM tarafından farklı şehirlerde yapacağı personel alımında toplamda 332 personel ve yönetimsel personel alacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınladığı duyurularda farklı kadrolarda misyon alacak olan adayların alakalı kadrolara müracaat yapması için öncelikler sağlaması gereken birtakım koşullar bulunmakta olup bu koşulları saplayan adayların müracaatları kabul edilmektedir.

Müracaat Koşulları ve Kadrolar

İŞKUR üzerinden yayınlanan duyurularda 8 farklı, farklı kadrolarda toplamda 352 personel alımı yapılacaktır. Buna göre kadrolar, şehirler ve alım rakamları ise şu şekildedir:

İstanbul’da 300 kasiyer, 1 manili beden emekçisi, 3 beden emekçisi, 12 manili beden emekçisi, 6 manili beden emekçisi alımı, Adana’da 5 satış danışmanı, Kırklareli’nde 1 manili beden emekçisi, Yalova’da 2 kasiyer, Antalya’da 1 besin mühendisi, 1 ofis emekçisi alımı yapılacaktır.

Müracaat Şekli

Adayların sağlaması gereken koşullar arasında ise e az öğrenim koşulu, alakalı yaş aralığında bulunma koşulu, ikamet koşulu ve değişik koşullar olmakla beraber alakalı duyurulara erişmek ve müracaat yapmak için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx İşyeri Unvanına “BİM” yazarak ya da altta yer alan duyuru numaralarını aratarak ulaşım sağlanabilmektedir.

Yönetimsel Personel Alımı

BİM kariyer sayfasında açtığı duyurularda ise farklı pozisyonlarda yönetimsel personel alımı reelleştirecektir. Buna göre alım yapılacak olan kadrolar arasında Unlu Mamuller Personeli, Ambar Personeli, İdareyici Adayı, Manili Mağaza Personeli, Taze Besin Personeli, Adaleye Reyon Personeli, Mağaza Satış Personeli, Et-Şarküteri Personeli, Bölge Genel Müracaat biçiminde bulunmaktadır. Alakalı duyurulara erişmek ve müracaat yapmak için özel koşulların sağlanması gerekmekte olup bu koşullara erişmek ve online müracaat yapmak: //bit.ly/33EQqJ2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here