Boğaziçi Üniversitesi Yüksek Maaş İle Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

0
22
views
Son güncelleme

Fotoğrafı Gazete’de Boğaziçi Üniversitesi personel alımı duyuruyu yayımlandı. Yayımlanmış olan bültene göre Üniversite Bilgi Operasyon ve Yayım Daire Başkanlığı bünyesine 5 karakter boş kadro ile kontratlı personel alımı yapılacak. Peki kimler müracaat yapabilecek? Alım yapılacak kadrolar nedir?

KADRO DAĞILIMI NEDİR?

Boğaziçi Üniversitesi bünyesine 5 karakter kadro ile 1 Sistem İdareyicisi, 1 İkici Sistem İdareyicisi, 1 Ağ Uzmanı ve Yazılım Geliştire uzmanı pozisyonlarında alım yapılacak.

KİMLER MÜRACAAT YAPABİLİR?

Boğaziçi Üniversitesi alımını yapacağı kontratlı bilişim personeli alımı duyuruyu için adaylardan, 657 Rakamlı Devlet memurları yasanın 48. maddesindeki kaliteler kapsamında Türkiye cumhuriyeti yurttaşı olmak, Kamu haklarından yoksun olmamak, Görevini yapmasına mani olabilecek rastgele bir sıhhat meseleyi almamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından pozitif netice alabilmek, Rastgele bir kabahat kararlılığı olmamak, Üniversitelerin en az ört senelik bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve sanayi mühendisliği kısımlarından ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim müesseselerinden mezun olmak koşulları aranır.

KPSS ŞARTI:

Yazılı ve laflı imtihanlara çağrılacak adayların tanımlanmasında; KPSS P3 puanının %70’i ile Yabancı Dil Sınavı veya denkliği kabul edilen Yabancı Dil İmtihan puanının %30 u alınarak oluşturulacak olan toplam puan esas alınacaktır. Belge takdim etmeyenlerin KPSS puanı 70, yabancı dil puanı ise sıfır 0 olarak değerlendirilecektir.

MÜRACAATLAR:

Boğaziçi Üniversitesi kontratlı personel alımı müracaatları bültenin yayım tarihi itibari ile başka bir deyişle 03 Mart 2020 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 17 Mart 2020 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar müracaatlarını yalnızca İstenen dokümanlar ile beraber Boğaziçi Üniversitesi fotoğrafı internet adresi üzerinde bulunan “Kontratlı Bilişim Personeli Müracaat Formu” doldurarak, resim yapıştırılmak ve imza atılmak suretiyle altta sayılan dokümanlarla beraber, 17/03/2020 tarihi mesai bitimine kadar Boğaziçi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı BEBEK İSTANBUL adresine elden teslim etmek veya son müracaat tarihinde anılan adreste olacak biçimde postayla sevk edilmek suretiyle yapılacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here