Bu Hafta 13 Şubat A101, 14 şubat Bim, 15 Şubat Şok Aktüel Katalog Ürün Fiyatları!

tarafından
88
Bu Hafta 13 Şubat A101, 14 şubat Bim, 15 Şubat Şok Aktüel Katalog Ürün Fiyatları!

Türkiye’nin 81 şehir ve 900 ilçesindeki mağazalarında bu hafta birbirinden uygun maliyette elektronik, konut eşyaları ve mutfak gereçleri neler? Buz dolabı, süpürge, çamaşır cihazı, cep telefonu, uslu bileklik, kulaklıklar, ses sistemleri gelecek. 13 Şubat 2020 Bim mağazaları güncel mahsul fihrist listesi mahsulleri şu biçimde;

BİM 14 ŞUBAT MAHSULLERİ;

BİM bu hafta gelecek mahsuller; Samsung Galaxy a70 2599 Tl, Mercusys wi-fi sistemi, Smart fit uslu bileklik, Motorola mikrofonlu kulaklık çeşitleri, dik duran Muhtaç süpürge, ayak bakım törpüsü, Kumtel fanlı ısıtıcı, yer paklik mobu, bebek oyuncakları, uslu hayvanlar okuyabiliyorum çabuksu kitapları, terlik, kol saati, mini masaj aleti gelecek. Mutfak mahsullerinde duvar saati, mermer desenli direnebilir sofra, orta sehpa, zigon sehpa, süsleyici lamba, tv sehpası, Kumtel mahsullerinde set üstü ocak, blender set, muhtaç marka olacak. Borcam set kulplu set, sırça kadeh, tencere, kek kalıbı, yuvarlak tencere, silikon büyük kavanoz gelecek.

A101 13 ŞUBAT FİHRİSTİ;

Perşembe günü A101 mağazaları da Hı-Level marka ve Toshıba marka televizyon getirecek. Çok emelli dolap, kundura dolabı, vazo, 15 can vermeli tertip edici, vazo, buzdolabı, canlı kaktüs, boy sümbül, orkide, yarış seti oyuncak desenli meyve, deli atış basketbol oyuncağı, öbür oyuncaklar a101 mağazalarında bu hafta perşembe gününden itibaren bir hafta zaman ile satışta olacak.

ŞOK 15 ŞUBAT HAFTA SONU;

Şok mağazalarında hafta sonu sürprizleri her hafta en çok merak edilen mevzular arasında yer almaktadır. Şok Mağazaları şuanb da 12-13 Şubat haftalık fihrist listesinde kuru bakliyat, sucuk, çay, şeker, dilsiz uşak, tekli portmanto, su ısıtıcı, karnıyarık tencere, tava, tepsi, siyah metal kavanoz, çelik rende çeşitleri, desenli gizleme kapları bir çok mutfak mahsulleri, konut eşyaları, elektronik mahsuller bu hafta Şok mağazalarında olacak. 15 Şubat 2020 Şok güncel mahsul listesi ise henüz şuana söylenmedi. Söylenir söylenmez işin olsa sitesi üzerinden oyucuların bilgisine sunacağız.