Bu Hafta 6 Şubat A101, 7 Şubat BİM ve 8 Şubat Şok Aktüel Katalogu Ürün Listesi

tarafından
48
Bu Hafta 6 Şubat A101, 7 Şubat BİM ve 8 Şubat Şok Aktüel Katalogu Ürün Listesi

Türkiye’nin perakende satış mağazaları arasında bulunan 3 dev şirket bu hafta yeniden dop dolu bir fihrist ile karşımıza çıktı. Aşinayı gibi 6 Şubat perşembe günü A101 mağazalarına ait indirimli mahsuller satışa çıkacak. Cuma 7 Şubat günü Bim Mağazalarında bir çok uygun maliyetli mahsuller gelecek. Şok Mağazaları hafta sonu indirimli güncel mahsulleri de şimdiden emin oldu.

BİM 14 ŞUBAT KATALOGU;

İşin olsa sitesinde okuyucularımıza an bean aktardığımız güncel mahsul fihrist listesinden bir tanesi de 15 Şubat Sevgililer Gününe özel olarak söylenen Bim Mağazalarının listesi. 7 şubat sonrası hafta cuma gününe denk gelen haftada ülkemizde sevgililer günü kutlanacak. Armağanlaşmanın yaygın olduğu bugün için pek çok mağaza o güne özel indirim uygulaması bekleniyor.

İlgili haber: BİM 14 Şubat Katalogu

7 ŞUBAT BİM MAHSULLERİ;

7 Şubat haftasında ise; LG K11 cep telefonu, Phılıps Buğulu ütü, Fukara saç kurutma makinası, Arnıca elektrikli süpürge, erkek bakım seti, mini ütü masası, vipak süngerli mop tableti gelecek. Çocuklar için mahsuller keyifli çarklar oyunu, mini süsleyici mandallar, mini futbol oyunu satılacak. Mandalı süsleyici resimlik, pabuç rampası, bisiklet toka ve rozet, süsleyici mahsuller yeniden bu hafta Bim’de olacak.

Ekspress türk kahvesi cihazı fukara markası ile lav sırça mahsulleri, yatak odası ekipleri, kol saatleri, lüks post halı, gümüş kolye bileklik, çağdaş anahtarlık, termal tayt söylenen mahsuller arasında yer alıyor.

İlgili haber: Bim 7 Şubat katalogu

A101 6 ŞUBAT GÜNCEL LİSTESİ;

A101 mağazları bu hafta getireceği mahsullerin karşılaştırmasını değişik haberlerimizde yapmıştık. 6 şubat perşembe günü Hı Level 43 ekran Samrt Led Tv 1499,00 Tl olarak satılacak. Casper A3 cvep telefonu ise 1299 Tl olacak. Nokıa 5 Pro cep telefonu 699,00 TL, prınha kablolu kulaklıklar, GoSmart kulak içi kulaklıklar Dijital kol saatler çeşitleri 39,95 TL olarak satılmaktadır. Duvar saati, 24,95 Tl, ABS orta boy bagaj ise 119,95 Tl olacak. Mutfak gereçlerinde, konut gereksinimi bulunan pek çok pratik mahsul bulunuyor. Çamaşır cihazı da bu hafta mağazalarda olacak Flavel Marka FLV 7000 çamaşır cihazı sinbo eleklikli çay seti, Sunny diva saç kurutma cihazı, hevesim epilasyon aleti, seramik tabanlı ütü, kral marka elekrikli motor bu hafta gelecek.

Şok Mağazaları 5-11 Şubat güncel mahsul katalogu da söylendi. Söylenen mahsullerden kimileri şunlar; Gliss şampuan ve saç kremi, Sarıyer gazoz, elektrikli ızgara, borcam luminarc marka tabaklar, siyah kulplu sunum tepsi, siyah işlemeli diktörtgen tepsi, siyah baykuş askılık, çekmece kaşıklık, kevgir ve kepçe setleri ve değişik tüm mahsuller için aşağıdkai güncel mahsul listesinden ayrıntılara erişebilirisiniz.

İlgili haber: Şok 5 Şubat – 11 Şubat Güncel Mahsul Lsitesi

ŞOK, BİM VE A101 AÇILIŞ SAATLERİ;

A101 mağazları saat kaçta açılıyor: A101 sabah saat 08:00’de açılmaktadır. Şok mağazası açılış saati nedir? Şok mağazları hafta için 09:00’da mesai başlamaktadır. Akşam 21:00’a kadar hizmet vermektedir. Bim açılış saati ise 09:00’dur.

İŞİN OLSA


Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 20:38