Burgan Bank Banka Memuru Alımı Yapıyor!

0
34
views
Son güncelleme

Ülkemizin son birkaç yıldır ehemmiyetli bankaları haline gelen ve şu anda tüm Türkiye geneli olmasa da özellikle büyük kentlerde etkin olarak hizmet vermekte olan Burgan Bank 35 değişik şubesi ile operasyonel faaliyetlerini sürdürmekte olup internet üzerinden tüm kentlere hizmet verilmektedir. Personel kadrosu ile eforlu bir imaj çizmekte olan Burgank Bank aralıklarla yeni kadrolar için personel alımı duyurularını kamuoyuna duyurmakta olup kariyer sitesi üzerinden değişik pozisyonlar için banka mmeuru alımı yapılacağını duyurdu. Peki Burgank Bank hangi pozisyonlar için banka memuru alımı yapacak, banka memuru alımı bültenine müracaat yapacak olan adayların sahip olması gerektiği pozisyonlar nelerdir?

Alım Yapılan Pozisyonlar Nedir?

Burgan Bank değişik pozisyonlar için banka memuru alımı yapacağına söyledi. Peki alım yapılacak olan pozisyonlar nelerdir? Buna göre İç Hakimiyet ve Geçim Yetkilisi, Genel Müracaat, Technology Trainee, Kozyatağı Şube-Ticari Bank. Portföy İdareyicisi, Ataşehir Finans Merkezi Şb-Ticari Port. İdareyicisi, Denizli Şube-Ticari Bank.Portföy İdareyicisi, HARCAYICI FİNANSMAN YETKİLİ YARDIMCISI ve Alıcı Kazanımı ve İş Geliştirme İdareyicisi kadroları için Türkiye geneli 30’dan fazla birey için istihdam alanının açıldığı bilindi. Peki adaylar bu duyurulara nasıl müracaat yapacak ve hangi koşullara aship olması gerekmektedir.

Müracaat Ayrıntıları Nedir?

Burgan Bank yukarıyada yer almakta olan pozisyonlar için banka memuru alımı hakikatleştirmekte olup adayların müracaat yapmak içinn üniversitelerin alakalı kısımlardan mezun olmak, kılık kıyafetini umursar olmak, alıcı odaklı olmak, güler suratlı olmak gibi genel koşullara ve mesleksel alanda ise özel bilgilere sahip olması gerekmekte olup başvurularını bitirmek isteyen adaların hemen altta yer alan linki tarayıcılarının url kısmına yapıştırarak müracaatlarını bitirmesi gerkemektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here