Çevre Sağlığı Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

tarafından
579
Çevre Sağlığı Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Memur olma hayalini kuran fertler devlette kadro açılmasını beklemektedir. Sıhhat alanında çalışanlar da aynı biçimde sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi atamaları beklerler. Sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi cetmelerde adayların kaç puan ile soyulabildiği sonraki atama yarıyıllarında adaylara fikir vermektedir bu nedenle bizler bu tip merkezi soymaların taban puanlarını sizler için derlemeye devam ediyoruz. Sizin için oluşturduğumuz bu içerikte etraf sıhhati teknikeri KPSS 2019/7 merkezi soymasına ait taban puanları bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 ETRAF SIHHATİ TEKNİKERİ ATAMA TABAN PUANLARI

KPSS 2019/7 soymalarında etraf sıhhati teknikeri kadroları için toplam 109 adet kontenjan dağılmıştı ve adaylar yeterli puanları alarak bu kadrolara yerleştiler.

Yeterli puanlar diye nitelendirdiğimiz puanlarının tamamını alttaki tabloda görebilirsiniz fakat ufak bir bilgi vermek gerekirse etraf sıhhati teknikeri işine 2019/7 soymalarında yerleşen adaylar içinde en düşük puan ile yerleşen aday Erzincan şehrinde bulunan bir kadroya 73,094 puan ile yerleşmişken en büyük puan ile yerleşen aday ise Afyon şehrinde bulunan bir kadroya 77,927 puan ile yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 etraf sıhhati teknikeri atama taban puanlarının tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmak veya kariyer tasarılaması ile alakalı usunuza takılan tüm sualleri sorabileceğiniz forum sayfalarımız hizmetinizdedir. Forum sayfalarımıza erişmek için:

*İçeriğimizde yer alan bilgiler ve etraf sıhhati teknikeri 2019/7 atama taban puanları ÖSYM’nin fotoğrafı internet sitesindeki bilgilerden bir araya gelerek hazırlanmıştır. Yapılacak bir farklılıkta ÖSYM bülten yapacaktır ve bu bülten tüm adaylar için geçerli olacaktır.