Çin Takvimi Hesaplama

tarafından
91
Çin Takvimi Hesaplama

Çin takvimiburadaki halk tarafından bilinen ve bebeklerin cinsiyetini öğrenmek için kullanılan bir yöntemdir. Bir çeşit algoritmalar ile birlikte bebeklerin hangi cinsiyette doğacağını hesaplayabilirsiniz. Eskiden ultrason falan olmadığında bu yöntemlerle cinsiyet öğrenimi yapılmakta idi. Ancak günümüzde artık gelinen noktada henüz 3 – 4 aylık çocukların cinsiyeti öğrenilebildiğinden dolayı bu tür şeyler yaygın olarak kullanılmaz.

Peki, 3 – 4 aylık süreçte siz meraktan ölecek misiniz? Elbette ki hayır. O zaman sizlere göstereceğimiz yöntemlerle birlikte çocuğunuzun cinsiyetini hemen öğrenebileceksiniz. Bebek cinsiyeti öğrenmek istiyorsanız eğer hemen web sitemize sizleri de bekleriz.

Bu takvime göre öncelikli olarak bir takım özelliklerin bulunması gerekir. Bunlar:

  • Anne 18 – 45 yaşları arasında olmalıdır.
  • Annenin hangi ayda hamile kaldığını da bilmesi gerekir.
  • Aynı zamanda Çin takvimine göre annenin yaşının bilinmesi gerekir.

Bu bilgiler ışığında hesaplamalar yapılır ve çocuk cinsiyeti öğrenme işlemi başarılı bir şekilde tamamlanır.

Rus Takvimi ile cinsiyet Öğrenme

Çin takvimi ile cinsiyet öğrenme işlemleri gibi Rusların kullanmış olduğu takvime göre de cinsiyet öğrenilebilmektedir. Bu hesaplamaların bilimsellikten uzak bir hesaplama olduğunun altını çizmemiz gerekiyor. Ancak yinede merakınızı gidermesi ve sonucun doğru çıkması gibi durumlara karşı oldukça sık tercih edilmektedir. Takvim hesaplaması yapabilmek için şu bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır.

  • Annenin doğum tarihi
  • Babanın doğum tarihi
  • Annenin hamile kaldığı tarih

Bu bilgilerle sizlerde kısa zaman içerisinde Rus takvimi ile çocuk cinsiyeti öğrenme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Japon Takvimi

Çocuklarınızın cinsiyetini öğrenmek istiyorsanız eğer son olarak Japon takvimi ile cinsiyet öğrenme işleminden bahsetmem gerekiyor. Bu hesaplama yöntemi biraz daha kaba ve basittir. Sitemize gelerek bu hesaplara dair tablolara vakıf olabilirsiniz. Bunun yanında sizlerden istediğimiz bilgiler sadece ve sadece anne ve babanın doğduğu aylardan ibarettir. Bu hesaplamalarla birlikte kolayca bir tahmin yürütme şansınız bulunuyor.

Web sitemize gelerek tüm bu hesaplamalarla bebek cinsiyeti öğrenme işlemini yapabilirsiniz. Bununla birlikte en güncel ve kaliteli şekilde hesaplama araçlarınız kullanabilir ve tüm hesaplamalarınızı yapabilirsiniz.