Coca-Cola ve Pepsi Çok Sayıda Personel Alım İlanları Açıkladı!

0
32
views
Son güncelleme

Türkiye genelinde imal kuruluşları ve fabrikaları bayileri bulunan Coca-Cola Meşrubat A.Ş. ile Pepsi çok rakamda deneyimli ya da deneyimsiz personel alımları yapacak. Müracaatlar için ayrıntılar emin oldu. Hangi kadrolarda alımlar yapılacak? Genel Müracaat koşulları nedir?

COCA-COLA PERSONEL ALIMI;

Forklift Cerrahı- Mevsimlik, Nitelik Güvence Cerrahı – Mevsimlik, Yönetimsel İşler Yetkilisi Manili , Manili İş Bülteni, Bursa Fabrika – Manili Personel, İmal Cerrahı-Manili, İmal Cerrahı – Mevsimlik, Nitelik Güvence Cerrahı-Mevsimlik kadrolarında alımlar yapılacak.

Adayların müracaat koşullarında en az lise mezunu olmaları, vardiyalı çalışmaya yatkın olmaları, ehliyet sahibi olmaları, gelişime sarih denetleyici, cerrahlık iş bültenleri için lüzumlu sertifikalara sahip olmaları lüzumlu olacaktır.

PEPSİ PERSONEL ALIMI;

Pepsico meşrubat şirketine yapılacak olan deneyimli ya da deneyimsiz personel alımlarında ise; mekanik bakım teknisyeni, forklift cerrahı, yerinde tüketim özel alıcı müdürü, elektrik bakım teknisyeni, yardımcı kuruluşlar bakım teknisyeni kadrolarında alımlar reelleştirilecektir. Bu kadrolardaki alımlarda genel koşullara göre adayların office programlarına egemen olması, en az lise mezunu olmaları, irtibat marifetlerinin yüksek, ekip çalışmasına yatkın alıcı odaklı olmak, Vardiyalı çalışabilecek adaylar müracaat yapabilirler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here