Çocuk Gelişimcisi KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

tarafından
48
Çocuk Gelişimcisi KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Kamu personeli başka bir deyişle memur olmak isteyen adaylar ya sarihten ya da merkezi olarak devletin kadro açmasını beklemektedir. Genellikle sıhhat bakanlığı için de bu atamalar merkezi atama olarak reelleşmektedir. Bizler merkezi soymalarda hangi dala kaç puan ile atama reelleştiğine dair tablolar hazırlamaya devam ediyoruz. Bu yazımızda ise çocuk gelişimcisi KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosunu bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 ÇOCUK GELİŞİMCİSİ MERKEZİ ATAMA TABAN PUANLARI

Çocuk gelişimcisi işine 2019/7 merkezi cetmesinde yerleştirmesi yapılan adaylar içinde en minik puan ile yerleşen adayın puanı 81,946 iken azami puan ile yerleşen adayın puanı ise 84,394 olarak tanımlanmıştır. Çocuk gelişimcisi kadrolarına yerleşen adaylardan en minik puan ile yerleşen aday İstanbul şehrinde bulunan bir kadroya yerleşmişken azami puan ile yerleşen aday ise Şanlıurfa şehrinde bulunan bir kadroya yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 merkezi soymaları için çocuk gelişimcisi kadrolarına toplam 15 adet kontenjan ayrılmıştır.

Çocuk gelişimcisi KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosu alttaki gibidir.

Memur olma ile alakalı veya kariyer tasarınıza dair usunuza takılan tüm her şeyi sorabileceğiniz forum sayfalarımıza erişmek için alttaki linki kullanabilirsiniz.

*Yazımızda yer verdiğimiz bilgiler ve çocuk gelişimcisi 2019/7 atama taban puanları tablosu ÖSYM’nin fotoğrafı web sitesindeki bilgilerden derlenmiştir. Yapılacak bir farklılıkta ÖSYM bülten yapacaktır ve bu bülten tüm adaylar için temel olacaktır.