Dijitürk 22 Kadroda Personel Alımı Yapacak!

0
25
views
Son güncelleme

1999 senesinden beridir Türkiye’nin ilk dijital platformu olan Dijitürk yeni personel istihdamları yapacak. Yeni söylenen duyurulara göre 22 kadroda lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylara müteveccih olarak deneyim koşulu olmadan müracaat yapılabilecek. Alımlar hangi kadrolarda olacak?

Content Protection Specialist, Internal Audit, Ürün Yönetimi ve Maliyetlendirme Birim İdareyicisi, Editör, System And Database Management Specialist, Pricing Specialist, Production Assistant, Reji Server Cerrahı, Bayi Satış İdareyicisi İstanbul, Karar Destek Sistemleri Çözümleri Uzmanı, Acquisitions Analytics Specialist, Oracle E-Business Suite Logistics-Business Analyst, Purchasing Assistant Specialist, Fullstack QA Engineer, Test Mühendisi, Cdn Specialist, Çağrı Merkezi Yazılım Uzmanı, Oracle Ebs Yazılım Geliştirme Uzmanı, Media Analysis And Rating Specialist, Frontend Developer, Business Development Specialist kadrolarında alımlar yapılacak.

GENEL MÜRACAAT ŞARTLARI;

Adayların en az lisans ve lise mezunu olması, iş deneyimi koşullarında en az 2 sene çalışmış olması, bazı kadrolar için İngilizce bilgisinin olması, office programlarını kullanabilmeleri takım çalışmasına uygun olması, askerliğini bitirmiş olması, yada 2 sene ertelemiş olması, yaş koşulunda ise en az 18 yaşını bitirmiş olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Dijitürk iş duyuruları kariyer portalları üzerine söylendi. Adaylar bu duyurulara müracaatlarını alttaki link üzerinden son müracaat tarihine kadar bitirebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here