Dominos Pizza Ekip Arkadaşları Arıyor!

0
26
views
Son güncelleme

Ülkemizin pizza sektörünün liderleri arasında yer alan ve ilk şubesini Ulus’ta sarihten sonra ciddi bir sihrime ivmesi tutan Dominos Pizza alıcı memnuniyet oranını ileri seviyede tutarak yeni alıcılar kazanmaya devam etmekte olup aralıklarla yayımlamış olduğu bültenler yönünde yeni takım dostları alımı yaptığını kamuoyuna duyurmaktadır. Dominos Pizza tarafından yeni yayımlanan bültenlere bakıldığında çok rakamda personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki Dominos Pizza hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor ve kadrolar ile müracaat ayrıntıları nelerdir?

Alım Yapılan Kadrolar Nelerdir

Dominos Pizza yeni takım dostları alımı yaptığını duyurdu. Peki personel alımı yapılmakta olan kadrolar nelerdir? Buna göre Lokanta İdareyici Adayları – Avrupa Yakası, Bütçe Tasarılama ve Tahlil Uzmanı, Database Administrator, Cyber Security Engineer, System Analyst E-Commerce, System Analyst, İmal Takım Lideri, Junior Software Testing & Quality Specialist, İç Bağlantı Stajyeri pozisyonları için yeni takım dostları alımları yapılmaktadır. Peki personel alımları bültenlerine adaylar nassıl müracaat yapabilir?

Nasıl Müracaat Yapılır?

Dominos Pizza tarafından yayımlanmış olan alakalı bültenlere başvuru edecek olan adayların https://bit.ly/3ccA66q linkini tarayıcılarının url kısmına yapıştırması ve git butonuna basması gerekmektedir. Ardından adaylar kariyer sitesine giriş yaparak kendilerine uygun pozisyona şayet kaliteleri geçim sağlıyorsa müracaatlarını CV aracılığı ile gerçekleştirebilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here