DSİ 19 Bölge Müdürlüğü İlköğretim Mezunu Personel Alıyor! İŞKUR Üzerinden

0
25
views
Son güncelleme

Türkiye İş Müesseseyi haftanın duyurularını yayımladı. Bültenlere bakacak olursa Devlet Su İşleri Müdürlüğü bünyesindeki beceriksizliği karşılamak üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacak.

KADRO BİLGİLERİ:

Devlet Su İşleri 19. Bölge müdürlüğü bünyesine 18 yaşını bitirmiş Greyder Cerrahı alımı yapacağını belirtti. Müracaat süreci başlamış olan bülten için koşullar şöyledir.

MÜRACAAT ŞARTLARI NEDİR?

– Türkiye cumhuriyeti yurttaşı olmak,

– 18 Yaşını bitirmiş ve 40 yaşından büyük olmamak,

– En az ilköğretim mezunu olmak,

– Ulusal Eğitim Bakanlığı Onaylı, Greyder İş Makinası kullanma yetki dokümanına cerrah dokümanına sahip olmak,

– “G Greyder” sınıfı sürücü dokümanına veya bu evraka eşdeğer evraka sahip olmak.

– Ağır ve riskli işlerde çalışmasına mani teşkil olacak bir hastalığının bulunmadığı,seyahat maniyi olmaksızın arazi koşullarında çalışabilir olduğuna ait Bütün Teşekküllü Fotoğrafı Sıhhat Müesseselerden sıhhat raporu alabilecek gidişatta olmak.

– En az 2 iki sene tecrübeli olmak,tecrübeli olduğunu 8342.11 Greyder Cerrahı iş kodu ile çalıştığını kanıtlayabilen SGK’ dan Hizmet Bildirim Cetveli Dökümüne sahip olmak.

– Sağlık Bakanlığınddan onay almış, psikoteknik Merkezlerince tertip edilmiş, psikoteknik raporu alabilecek gidişatta olmak.

– Askerlikle ilişiği olmamak yapmış, muaf veya tecilli olmak

– İşyeri alakalı Bölge Müdürlüğü merkezi olacak.

MÜRACAATLAR:

DSİ bölge müdürlüğü personel alımı duyurusuna müracaatlar 10 Şubat 2020 tarihinde başlamış olup en geç 14 Şubat 2020 tarihine kadar yapılmış olması zorunludur. Adaylar müracaatlarını İŞKUR fotoğrafı internet adresi üzerinden İş Bülten No 00005397146 ile yapılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here