En Az Ortaokul Mezunu 42 Sayaç Okuma ve Büro İşçisi ve 48 Personel Alınıyor

0
23
views
Son güncelleme

Mersin Su ve Kanalizasyon Yöneti Personel Anonim firmayı bünyesindeki personel beceriksizliği için değişik pozisyonlarda alım yapacağını belirtti. Mevzubahisi bültene göre alım yapılacak pozisyonlar içerisinde Ofis personeli ve Su Sayaç Okuma personeli pozisyonlarda alım yapılacağı bildirldi. Ayrıca en az ortaokul mezunu olan adaylar müracaat yapabilecek olup duyuru hakkında ayrıntıları sizlerle paylaşıyouz.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR!

Mersin Su ve Kanalizasyon Yöneti tarafından yayımlanmış olan bültene baktığımızda, en az lise mezunu 13 Ofis Personeli ve 29 Sayaç Okuma Personeli alımı yapılacak.

Alımlar yalnızca iki pozisyon için değil. Bunun dışında müracaat yapabileceğiniz pozisuyonlar, 1 Akılda Öğretici, 1 orman Mühendisi, 1 makine mühendisi, 1 Hakimiyet otomasyon teknolojisi Teknikeri, 2 kamyon Sürücüyü, 2 İnşaat Mühendisi, 1 Elektrik – Elektronik Mühendisi, 7 Döner Kepçe Eksvatör Cerrahı, 1 Etraf Mühendisi, 2 Beden Emekçisi, 26 Beden Emekçisi, 1 Elektrik Teknisyeni, 2 Elektrik Teknikeri olmak üzere toplamda 90 personel alımı yapılacak.

MÜRACAAT ŞARTLARI NEDİR?

İŞKUR aracılığı ile gelmiş olan bültene göre adaylardan genel olarak alttaki kaliteler arz edilecek.

  • Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olmak,

 

  • Erkek olmak,

 

  • 18 yaşını bitirmiş olmak,

 

  • En Az ilkokul, Ortaokul ve Lise mezunu olmakla birlikte Ön Lisans ve Lisans mezunlarıda müracaat yapabilecekler,

 

  • Kamu haklarından yoksun olmamak,

 

  • Askerliğini yapmış veya askerlik ile alakası olmamak,

 

  • Çalışmasına mani olabilecek rastgele bir sıhhat meseleyi olmamak,

 

  • Medeni haklaırını kullanma ehliyetine sahip olmak,

 

gibi kaliteleri taşıyan adaylar müracaatta bulunabilecekler.

MÜRACAATLAR:

Müracaatlar duyurunun İŞKUR üzerinde yayımlanması ile başlamış olup en geç 2 gün içerisinde yapılmış olması zorunludur. Başka Bir Deyişle 03 – 04 Şubat 2020 tarihleri arasında yapılan müracaatlar kabul edilecektir. Müracaatlar CV ile bizzat Portakal Mah. 80023 Sok.A Blok no:2 A/4 Toroslar /MERSİN adresine yapılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here