Ergoterapist, İş ve Uğraşı Terapisti KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

tarafından
53
Ergoterapist, İş ve Uğraşı Terapisti KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Kamu personeli başka bir deyişle memur olmak isteyen adaylar ya sarihten ya da merkezi olarak devletin kadro açmasını beklemektedir. Genellikle sıhhat bakanlığı için de bu atamalar merkezi atama olarak asıllaşmaktadır. Bizler merkezi soymalarda hangi dala kaç puan ile atama hakikatleştiğine dair tablolar hazırlamaya devam ediyoruz. Bu yazımızda ise ergoterapist KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosunu bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 ERGOTERAPİST MERKEZİ ATAMA TABAN PUANLARI

Ergoterapist işine 2019/7 merkezi cetmesinde yerleştirmesi yapılan adaylar içinde en ufak puan ile yerleşen adayın puanı 880,972 iken azami puan ile yerleşen adayın puanı ise 88,881 olarak tanımlanmıştır. İs ve uğraşı terapisti kadrolarına yerleşen adaylardan en ufak puan ile yerleşen aday Van şehrinde bulunan bir kadroya yerleşmişken azami puan ile yerleşen aday ise İstanbul şehrinde bulunan bir kadroya yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 merkezi cetmeleri için iş ve uğraşı terapisti kadrolarına toplam 10 adet kontenjan ayrılmıştır.

Ergoterapist KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosu alttaki gibidir.

Memur olma ile alakalı veya kariyer tasarınıza dair usunuza takılan tüm her şeyi sorabileceğiniz forum sayfalarımıza erişmek için alttaki linki kullanabilirsiniz.

*Yazımızda yer verdiğimiz bilgiler ve ergoterapist 2019/7 atama taban puanları tablosu ÖSYM’nin fotoğrafı web sitesindeki bilgilerden derlenmiştir. Yapılacak bir farklılıkta ÖSYM bülten yapacaktır ve bu bülten tüm adaylar için temel olacaktır.


Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2020, 18:14