Evkur Personel Alımlarına Nasıl Müracaat Yapılır?

0
43
views
Son güncelleme

Ülkemizin ehemmiyetli kuruluşlarından bir tanesi olan Evkur faaliyetlerine 1972 senesinde Murat Halı olarak başlamış olup 1994 senesinde adını Evkur olarak değiştirmiş ve Türkiye’nin dört bir yanına şubelerini açarak sihrime oranını ciddi biçimde artırmıştır. Şu anda kefilsiz ve kartsız olarak akla gelen tüm mahsulleri satmakta olan Evkur özellikle talebelerin, kredi kartı olmayanların, teminatı olmayanların, evini dizmek isteyenlerin ve uygun maliyete alışveriş yapmak isteyenlerin uğrak noktası olarak öğrenilmekte olup Evkur aralıklarla personek adrosunu kuvvetlendirmekte ve sarih pozisyonlarını doldurmaktadır. Duyurularını kariyer siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurmakta olan Evkur yeni bültenler yayımladığı ve bu pozisyonlar için personel alımları reelleştirmektedir. Peki Evkur hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor?

Personel Alınan Kadrolar Nelerdir?

Evkur’un personel alımı yaptığı kadroalra bakıldığında İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı, Ambar Personeli, Mağaza Müdür Yardımcısı, Boya Personeli, Part Time Satış Personeli ve Saha Hakimiyet Personeli pozisyonları için personel alımı reelleştirmektedir. Pozisyonlar sarih olan gidişata göre farklılık göstermekte olup şu anlık 6 kadro için alımlar yapılmaktadır. Peki adayların başvuru etmesi için hangi özelliklere sahip olması gerekmektedir?

Hangi Özellikler Aranıyor?

Evkur tarafından yaıymlanmış olan bültenlere bakıldığında genel olarak alttaki koşullar aranmaktadır.

·         Mağazacılık sektöründe kariyer amaçlayan ve niyetini devam ettirmek isteyen,

·         Alıcı memnuniyeti odaklı hizmet kavrayışına sahip,

·         Ekip çalışmasına geçimli, kendini ve takım azalarını motive edebilecek kalitelere sahip,

·         İrtibat maharetleri yüksek, diksiyonu muntazam, mesullük şuuru ile hareket eden,

·         İş yaşamında kesintisizliğe önemseyen, mesullük sahibi,

·         Güler suratlı, enerjisi yüksek, kendine güvenen ve alıcı memnuniyetini özümsemiş,

·         Şahsi bakımına ve dış görünüşüne itina gösteren,

Yukarıyadaki kalitelere ek olarak alım yapılan pozisyonlara özel kaliteler de aranabilmekte olup adayların bu kalitelere de sahip olması gerekmektedir. Başvurularını reelleştirmekte isteyen adayların alttaki linki takip ederek müracaatlarını bitirmesi gerekmektedir.

https://bit.ly/2HIDGY8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here