Fizik Tedavi Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

tarafından
133
Fizik Tedavi Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Memur olma hayalini kuran fertler devlette kadro açılmasını beklemektedir. Sıhhat alanında çalışanlar da aynı biçimde sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi cetmeleri beklerler. Sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi soymalarda adayların kaç puan ile soyulabildiği sonraki atama yarıyıllarında adaylara fikir vermektedir bu nedenle bizler bu tip merkezi cetmelerin taban puanlarını sizler için derlemeye devam ediyoruz. Sizin için oluşturduğumuz bu içerikte fizik rehabilitasyon teknikeri KPSS 2019/7 merkezi soymasına ait taban puanları bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 FİZİK REHABİLİTASYON TEKNİKERİ ATAMA TABAN PUANLARI

KPSS 2019/7 soymalarında fizik rehabilitasyon teknikeri kadroları için toplam 32 adet kontenjan dağılmıştı ve adaylar yeterli puanları alarak bu kadrolara yerleştiler.

Yeterli puanlar diye nitelendirdiğimiz puanlarının tamamını alttaki tabloda görebilirsiniz fakat minik bir bilgi vermek gerekirse fizik rehabilitasyon teknikeri işine 2019/7 soymalarında yerleşen adaylar içinde en düşük puan ile yerleşen aday İstanbul şehrinde bulunan bir kadroya 88,896 puan ile yerleşmişken en büyük puan ile yerleşen aday ise Bursa şehrinde bulunan bir kadroya 91,252 puan ile yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 fizik rehabilitasyon teknikeri atama taban puanlarının tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmak veya kariyer tasarılaması ile alakalı usunuza takılan tüm sualleri sorabileceğiniz forum sayfalarımız hizmetinizdedir. Forum sayfalarımıza erişmek için:

*İçeriğimizde yer alan bilgiler ve fizik rehabilitasyon teknikeri 2019/7 atama taban puanları ÖSYM’nin fotoğrafı internet sitesindeki bilgilerden bir araya gelerek hazırlanmıştır. Yapılacak bir farklılıkta ÖSYM bülten yapacaktır ve bu bülten tüm adaylar için geçerli olacaktır.