HAVELSAN Sistem ve Elektrik Elektronik Mühendisi Alımı Yapıyor!

0
16
views
Son güncelleme

Türkiye’nin ehemmiyetli müesseselerinden HAVELSAN tarafından yayınlanan duyurularda Ankara ve Konya’da istihdam etmek üzere mühendis alımı asıllaştırılacağı söylendi. Buna göre sistem ve elektrik elektronik mühendisi olarak müracaat yapmak isteyen adayların sağlaması gereken koşullar ise şu şekilde.

Sistem Mühendisi Müracaat Koşulları

Adayların alakalı mühendislik için Üniversitelerin Elektronik ve Haberleşme, Bilgisayar/ Havacılık mühendisliği kısımlarından mezun, en az 3 sene deneyimli,sistem mühendisliği, mahsul geliştirme, entegrasyon ve test süreçlerine hâkim, tercihen CSEP Certified System Engineering Professional sertifikasına sahip, tercihen Korunma Sanayii sektöründe deneyimli, tercihen SysML bilgisine sahip, tercihen DOORS, JIRA gibi taşıtları kullanmada deneyimli, tercihen DO-178, DO-254, DO-160, ARP4761, MIL-STD-498 vb. havacılık standartları mevzusunda bilgi sahibi, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, tercihen Şahıs Güvenlik Dokümanına sahip, yurtiçi/Yurtdışı seyahat maniyi olmayan olması gerekmektedir.

Konya ve Ankara için 2 ayrı pozisyona erişmek ve müracaat yapmak için: //bit.ly/2omY6PM

Elektrik Elektronik Mühendisliği

Alakalı mühendislik için adayların üniversitelerin alakalı 4 senelik kısımlarından mezun, tercihen CCNA sertifikası olan, alanda tecrübeyi bulunan, yangın İdrak Etme ve Bina Otomasyon Sistemleri ve öteki cılız akım sistemlerinin entegrasyonu, programlanması, şirkete alınması ve bunların bakım, onarım ve test faaliyetleri mevzularında en az 5 sene tecrübe sahibi olan, çok iyi İngilizce öğrenen, erkek adaylar için askerlikle alakası olmayan, seyahat maniyi bulunmayan, Autocad, Catia, MS Visio vb. çizim programlarını faal olarak kullanabilen biçimindeki koşulları sağlaması istenmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here