İBB KPSS’siz Öğretmen, Uzman, İşçi ve Hekim Personel Alımı Yapacak!

0
33
views
Son güncelleme

İBB KPSS’siz Öğretmen, Uzman, İşçi ve Hekim Personel Alımı Yapacak! İstanbul Megakent Belediyesi Başkanlığına KPSS koşulu aranmadan çok rakamda personel alımları yapılacak. Müracaatlar için 14 Şubat 2020 tarihine kadar adaylar lüzumlu olan harekâtları bitirmiş olması gerekmektedir. Mektep Evveli Hocalı Müracaat koşulları şu biçimde;

EN AZ ÖN LİSANS MEZUNU ALIMI;

Hoşluk uzmanı alımlarında ise adayların saç bakımı ve hoşluk hizmetleri alanlarında iki senelik ön lisans veya lisans mezunu olmak, 2 sene iş deneyimine sahip olmak gerekmektedir. Cilt bakımı ve hoşluk uzmanlığı sertifikasına sahip olmak, daha evvel makyaj teknikler ile hoşluk alanlarında eğitmenlik yapmış olmak, bağlantı maharetleri eforlu ve güler suratlı, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan ikamet koşullarını taşıyan adaylar müracaat yapabilirler.

İLKÖĞRETİM MEZUNU PERSONEL ALIMI;

Adayların bu alımlarda en az ilköğretim mezunu olmaları yeterli olacaktır. Vardiyalı çalışmaya uygun olmaları, erkek adaylarına askerlik ile ilişiği olmaması, İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmesi koşulları aranacaktır. Buna göre adaylar İstanbul Esenler Otogarında görevlendirilecekler.

LİSANS MEZUNU PERSONEL ALIMI

Adayların mektep evveli mektep hocalığı kısımlarından mezun olmaları, 2 sene bu alanda hocalık yapmış olmaları, Office programlarına dominant olmaları, erkek adayların askerliğini bitirmiş olması, ikamet koşullarını taşımaları koşulları aranacaktır.

Hekim alımlarında adayların Top Fakültesinden mezun olmaları gereli olacak. İş yeri doktoru sertifikasına sahip olmaları iş sıhhati ve güvenliği alanlarında mevzuatlar dominant saha uygulamalarında faal olarak vazife alabilecek, office programlarına dominant, erkek adaylarına askerlik ile ilişiği olmaması, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar müracaat yapabilecekler.

İlanlara ulaşmak ve müracaatlar için: https://kariyer.ibb.istanbul/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here