İlk ve Acil Yardım Teknikeri KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

tarafından
133
İlk ve Acil Yardım Teknikeri KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

Memur olmak isteyen memur adayları KPSS başka bir deyişle kamu personeli seçme sınavı adını taşıyan sınava girerek aldıkları puanlara göre ceddilmeyi beklerler. Sağlık bakanlığı, milli eğitim bakanlığı gibi kurumlarda bu sistem merkezi atama şeklinde ilerlemektedir. 2020/4 sağlık bakanlığı tarafından gerçekleştirilen bir merkezi atama yarıyılıdır. Biz bu cetmelerde kullanılan yerleştirme puanlarını sonraki cetmelerde adaylara fikir vermesi amacıyla sitemizde yayımlıyoruz. Bu içerikte ise paramedik KPSS 2020/4 atama taban puanları listesi yer almaktadır.

KPSS 2020/4 İLK VE ACİL YARDIM TEKNİKERİ, ATT, PARAMEDİK ATAMA TABAN PUANLARI

ATT kadrolarına 2020/4 merkezi cetmesi içinde 616 kontenjan bölmüştü. Adaylar yeterli puanları alarak bu kontenjanlara yerleştiler.

Bahsettiğimiz yeterli puanların tamamı alttaki listede bulunmaktadır fakat azami ve en düşük puanları ayrıca belirtmek gerekirse ilk ve acil yardım teknikeri kadrolarına 2020/4 merkezi atamasında en büyük puan ile yerleşen adayın puanı 95,865 olarak karşımıza çıkarken en küçük puan ile yerleşen adayın puanı ise 85,512 olarak ortaya çıkmıştır.

Yukarıyadaki puanlara göre en büyük puan ile cetmesi asıllaşan ferdin cetmesi Diyarbakır kentineyken en küçük puan ile cetmesi asıllaşan ferdin cetmesi ise İstanbul ilinedir.

İlk ve acil yardım teknikeri KPSS 2020/4 atama taban puanları listesinin tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmaya dair her konuda aklınıza takılanları sorabileceğiniz forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz:

* İçeriğimizde yer verdiğimiz bilgiler ÖSYM’nin resmi web sitesindeki bulunan bilgilerden derlenerek oluşturulmuştur. Bir değişiklik olması halinde ÖSYM bülten yapacaktır ve bu bülten tüm adaylar için bağlayıcı olacaktır.