İmamoğlu Duyurdu! Kreşlere Personel Alımı Yapılacak

0
25
views
Son güncelleme

Koltuğa geldiği ilk günden itibaren belediyeye yapılacak olan personel alımlarının liyakatli bir biçimde yapılacağını vurgulamaya devam eden İstanbul Megakent Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ilk olarak İstanbul Belediyesine ait kariyer sayfası açtırmış ve adayların bültenlere buradan müracaat yapacağını duyurmuştu. Buna göre Türkiye geneli en çok personel, memur laımı hakikatleştirmekte olan belediyelerinden bir tanesi olan İstanbul için İstanbul Megakent Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden bir müjdeli haber daha verdi ve anaokulular için personel alımlarının yapılacağını duyurdu. Peki alınacak pozisyonlar emin mi, anaokululara alınacak olan personeller ne vazifelerde bulunacaklar?

Kimler Müracaat Yapabilecek?

İstanbul Megakent Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu fotoğrafı sosyal medya hesabından anaokululara personel alımı yapılacağını müjdesini verdi. Peki kimler müracaat yapabilecek? Buna göre anaokululara mektep evveli hocalığı mezunları ve çocuk gelişimi ve eğitimi kısmı mezunlarının müracaat yapabilmesi beklenmekte olup yeniden mezuniyetlerinin bu kısımlar ile aynı olan adaylarında müracaat yapabileceği öğrenilmektedir. Peki müracaatlar nasıl yapılacak?

Nasıl Müracaat Yapılır?

İstanbul Megakent Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu anaokululara personel alımı yapılacağını vurguladı. Peki personel alımları nasıl yapılacak? Buna göre adayların başvurular için kariyer.ibb.istanbul sitesine giriş yaptıktan sonra yayımlanan duyuruya başvuru etmesi gerekmetkedir. Adaylar anaokulularda mektep evveli hocayı olarak ve çocuk gelişimi ve eğitimcisi olarak vazife yapacaktır. Henüz bülten yayımlanmadı fakat birkaç saate ya da birkaç güne kadar yayımlanması adayların ise müracaatlarını yapabilmesi beklenmektedir.

kariyer.ibb.istanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here