ING Bank 2020 Senesi Personel Alımları

0
17
views
Son güncelleme

Türkiye’nin yeni bankalarından biri olan ING Bank ya da bir diğer adı ile ING, alakalı kariyer sitesinde söylemiş olduğu yeni bültenlerde 30 değişik kadroda alımı yapacağına söyledi. Buna göre yapılacak alımlarda müracaatlar alakalı kariyer sitesinde yer almakta olup müracaat etmek isteyen adayların birtakım koşulları sağlaması gerekmektedir. Alakalı alım ayrıntıları ise haberimizin devamında yer almaktadır.

Bilgi Merkezi ve Sistem Ops. Uzm. Yard.

Fakülte veya İş Yüksek Mekteplerinin bilgisayar, bilgisayar programcılığı, bilgi teknolojileri, bilişim sistemleri, elektronik kısımlarından mezun, AutomicOtomasyan ve İş Tasarılama Sisteminde veya eşinde deneyimli, Unix/Linux ve Windows işletim sistemlerinde bilgi ve tecrübe sahibi olan, Bilgi Tabanı İdare Sistemlerinden Oracle/MS SQL/MySQL rastgele birinde bilgi/deneyimi olan, MS Office yazılımlarını öğrenen, en az orta seviye İngilizce öğrenen, İzmir’de ikamet eden adayların müracaatlarına sarihtir.

Kars Şube Müdürü

En az lisans mezunu tercihen İktisadi Yönetimsel Bilimler veya Mühendislik fakültelerinden,En az 6 sene bankacılık tercihen Fertsel segmentte ve 2 sene takım idaresinde tecrübeli tercihen Şube Müdürlüğü, En az SPL Temel Düzey tercihen Türev Vasıtalar lisansına sahip, MS Office programlarına dominant, İyi seviyede İngilizce öğrenen tercihen, Ehliyeti olan ve etkin taşıt kullanabilenadayların müracaatları beklenmektedir.

Şube Finansal Danışmanı

Mühendislik veya İİBF mezunu, en az 3 sene fertsel bankacılık deneyimi bulunan, MS Office yazılımlarını öğrenen, ekip çalışmasına katılabilen, irtibat ve ikna hünerleri yüksek, analitik düşünen, SPL Temel Düzey tercihen Türev Vasıtalar, BES ve Segem lisanslarına sahip olma koşulları aranmaktadır.

Bankanın Diğer Alımları

SeniorAuditor / Auditor, Ticari/Kobi Şube İdareyici Adayları Kocaeli, SalesTrainee İstanbul – Ticari Şubeler, Ticari / Kobi Şube İdareyici Adayı Gaziantep , Merchant Acquiring Marketing Commercial CardsAvp, Bilgi Merkezi ve Sistem Ops. Uzm. Yard. İzmir, Is Ortaklıkları Satış Doğrultu. Yetkilisi Gaziantep, Is Ortaklıkları Bayi Yönetimi Yetkilisi Antalya, Is Ortaklıkları Bayi Yönetimi Yetkilisi Ankara, Diclekent Ticari Şube Ticari Portföy İdareyicisi, Technology Security AssistantSpecialist, CRM Platform Management Senior Specialist, Trading Tehlike AssistantVicePresident / Specialist, Is Ortaklıkları Bayi Yönetimi Istanbul/Ankara, Technology Security Pentester, Android Developer – Mobile Banking, Java Developer, SystemAnalyst, Application Administrator, DigitalPerformance Marketing Sr. Specialist, Management ReportingSpecialist / Ass. Specialist, ING International TalentProgramme ITP, Kobi Dijital Finansal Danışman – Antalya, Kars Şube Müdürü, Gaziantep Ticari Şube Müdürü, Şube Finansal Danışmanı İstanbul Anadolu/Avrupa, Şanlıurfa Şube Müdürü, Küçükyalı Şube Müdürü İstanbul Anadolu, Alıcı Tecrübeyi İdareyicisi Değişik Şehirler,İstanbulAsya,İstanbulAvr.,Düzce,Niğde,Çanakkale,Sivas,Batman, Fertsel Şube Müdürü İstanbul Anadolu/ Avrupa, Gayrimenkul Ekspertiz Servisi Rejisörü/Yetkilisi

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here