İpragaz Personel Alımı İlanları

0
32
views
Son güncelleme

1961 senesinde Eureka Metal A.Ş. ismiyle kurulan ve Türkiye’nin ilk tüp dolum tesisini Kocaeli Yarımca’da faaliyete geçiren İpragaz, o güne kadar Türkiye’de rafineri bacasından atılan LPG’nin, bugünkü dev bir sektöre mutasyonuna liderlik etmekte olan İpragaz hali hazırda sektörün en çok seçim edilen markalarından bir tanesi olarak Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmekte olup personel kadrosuna yeni alım yaptığı personeller ile kuvvetlendirmektedir. İpragaz tarafından değişik bölgelerde çalışmak üzere yeni personel alımı bültenleri yayımlandı. Peki personel alımları hangi kadrolar için yapılacak ve müracaat yapacak olan adayların nasıl bir yol izlemesi gerekecektir?

Alınacak Kadrolar Nelerdir?

Ülkemizin önde gelen kuruluşları arasında yer almakta olan İpragaz tarafından yayımlanan duyurulara bakıldığında SATIŞ UZMANI, Mali İşler Uzman Yardımcısı Hatay, Satış Tasarılama Uzman Yardımcısı, KREDİ TEHLİKE UZMAN/UZMAN, KURULUŞ ŞİRKET MESULÜ, Iç Hakimiyet Uzmanı, Project Intern – Strategic Development Department, Budget Planning And Reporting Specialist ve Genel Müracaat olmak üzere İpragaz bu kadrolar için personel alımlarını sürdürmektedir. Peki adaylar nasıl müracaatlarını sürdürebilir.

Aranan Koşullar ve Müracaat Detayları

İpragaz pozisyonlara göre özel koşul aramakta olup genel koşullar Kendini yenilemekten, Geleceği düşünmekten, Pozitif  kalabilmekten yorulmayan, Bizimle beraber koşabilecek ekip dostları arıyoruz biçiminde duyurulmuştur. Müracaatlarını yapmak isteyen bireylerin https://bit.ly/2PB00XV linkine giriş yapması gerekmekte olup bu link üzerinden adaylar kendilerine uygun pozisyona tıklayarak nitelikerinin uyması halinde müracaatlarını CV usulü ile gerçekleştirebilecektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here