İŞKUR 10-14 Şubat Kamu Grubu 82 Personel Alımı İlanlarını Yayımladı!

0
23
views
Son güncelleme

Türkiye İş Müesseseyi üzerinde haftanın memur personel alımı duyuruları yayımlandı. Yayımlanan duyurulara göre toplamda 82 karakter kadro ile alım yapılacak. Bizde İşin Olsa takımı olarak sizlere bu haberimizde duyuruları sizlerle paylaşacağız.

İLANLARIN DETAYLARI:

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan duyurulara bakacak olursak, Sıradan, Manili, Daha Önceki Kararlı veya TMY kapsamında personel alımı yapılacak. Ayrıca bazı bültenlerde KPSS koşulu aranmıyorken bazı bültenlerde ise adaylardan KPSS 60 Puan koşulu yer almaktadır.

ALIM YAPILACAK KADRO VE MÜESSESE:

  1. AKSARAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ: 10 Güvenlik Görevlisi Silahsız, 15 Paklik Görevlisi, 1 Sulama Sistemleri Kurulum Emekçisi ve 4 Bahçe Bakım Personeli alınacak.
  1. KAYSERİ ŞEHİR SIHHAT MÜDÜRLÜĞÜ: 4 Aşçı
  1. ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ: 8 Güvenlik Görevlisi, 7 temizlik Görevlisi, 17 temizlik Beden Emekçisi, 1 Elektrik Teknisyeni, 1 Natürel Gaz Tesisat Teknisyeni, 1 Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı olmak üzere toplamda 35 personel alınacak.
  1. KAMU HİMAYEYİ MUHASEBE VE TEFTİŞ STANDARTLARI MÜESSESEYİ: 3 Güvenlik Görevlisi
  1. TÜBİTAK: 5 Özel Güvenlik ve Koruma İş Personeli
  1. KARAKAPI BELEDİYESİ: 1 Çöp Kamyonu Sürücüsü
  1. DEVLET SU İŞLERİ XIX BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ : 1 Greyder Cerrahı

KİMLER MÜRACAAT YAPABİLİR?

Yayımlanan İŞKUR bültenlerine müracaat yapmak isteyen adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olmak, Kamu haklarından yoksun olmamak, Görevini yapmasına mani olabilecek rastgele bir sıhhat meseleyi olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından pozitif netice alabilmek, 18 yaşını bitirmiş ve 40 yaşından büyük olmamak, En az ilköğretim mezunu olmakla birlikte, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunlarıda müracaat yapabilir, Rastgele bir sosyal güvenlik müessesesinden yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Manili adaylar için ve Daha Önceki kararlı adaylar için vaziyetini gösterir rapora sahip olmak gibi kaliteler aranacak.

BAŞVURULAR:

Kamu Grubu personel alımı müracaatları yalnızca İŞKUR üzerinden yapılıyor. Adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yaparak İŞYERİ CİNSİ kısmını kamu seçerek ve ARA butonuna tıklayarak alakalı duyurulara erişebilir ve müracaat yapabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here