İŞKUR Üzerinden Bankacılık Gişe Görevlisi ve Sigortacılık Meslek Elemanı Alınıyor

tarafından
53
İŞKUR Üzerinden Bankacılık Gişe Görevlisi ve Sigortacılık Meslek Elemanı Alınıyor

İŞKUR personel alımı duyuruları yayımlamaya devam ediyor. Kamuya ve Özele yayımlanmış olan personel alımı duyurularına göre Bankacılık alanında alım yapılacak. Bu güzergahta Müracaatlar internet etrafında yapılacak ve müracaat koşullarını taşıyan adaylar müracaat yapabilecekler.

İLANLARIN AYRINTILARI NEDİR?

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan duyurulara göre iki değişik alanda bankacılık alanında alım yapılacak. Bu güzergahta Banka Gişe Yetkilisi ve Bankacılık ve Sigortacılık iş personeli alanında alım yapılacak. Alımlar KPSS puanı olmadan yapılacak ve alım yapacak müesseseleri sizlere aktarıyoruz.

BANKA GİŞE YETKİLİSİ ALIMI:

İŞKUR’da Akbank gişe yetkilisi alım bülteni yayımladı. Alakalı duyuruya yalnızca Manili olan adaylar müracaat yapabielcek. Bu güzergahta Akbank Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğünde Bankacılık esas yetkinliklerine sahip gişe yekilisi alınacajç Alakalı alımlar Röportaj ile yapılacak olup röportaj 12 Şubat 2020 tarihinde İŞKUR Manili İş Koçluğu servisinde yapılacak.

Detaylar İçin : esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7418

BANKACILIK VE SİGORTACILIK İŞ PERSONELİ ALIM DUYURULARI:

Bankacılık ve Sigortacılık iş Personeli pozisyonunda alımlar, alttaki kuruluşlara alınacak.

İlanların Ayrıntıları: esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=10897

KİMLER MÜRACAAT YAPABİLİR?

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan bu duyurulara müracaat yapacak adaylardan, Türkiye cumhuriyeti yurttaşı olmak, Alım yapılacak işte alakalı deneyim ve bilgiye sahip olmak, Manili adaylar için vaziyetini gösterir rapora sahip olmak, Görevini yapmasına mani olabilecek rastgele bir sıhhat meseleyi olmamak, 18 yaşını bitirmiş olmak, En az lise mezunu olmak, Ön Lisans veya Lisans mezunu olmak gibi kaliteler aranacak.