İŞKUR’da Ürün Katlama ve Paketleme Üzerine 427 Personel Alınacak!

0
25
views
Son güncelleme

Türkiye iş müesseseyi üzerinden mahsul ambalajlama ve mahsul katlama üzerinde 427 personel alım duyuruyu açıklandı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı İŞKUR özel işletmelerin personel ve personel gereksinimlerinin giderilmesi için dayanaklar sunmaya devam ediyor. Özel şirketler işkur aracılığı ile personel alımı yapıyor. Ağır olmayan sektörlerde çalışmak isteyen adaylara müteveccih olarak söylenen personel alımlarından bir tanesi de mahsul katlama üzerine yada elbise, mahsul katlama üzerine yapılacak alımlardır.

HANGİ KARODA NE KADAR ALIM OLACAK?

Ambalajlama emekçisi, 309, Yiyecek Ambalajlama Emekçisi, 54 şahıs , Konfeksiyon Mahsullerini Katlama/Ambalajlama Emekçisi, 22 personel alınacak. Sırça üzerine ambalajlama Emekçisi 10, Kumaş Ambalajlama Emekçisi, 8 şahıs istihdam edilecek. Gözaltıcı Ve Ustabaşı Tekstil-Ambalajlama, 8, Mobilya Ambalajlama Emekçisi, 4 Bal Harekâta ve Ambalajlama Emekçisi, 3, Ambalajlama Cihazı Cerrahı Makarna, 2 Triko Ambalajlama Emekçisi, 2 şahıs alınacak. Yem Dolum ve Ambalajlama Cihazı Cerrahı, 2 Yumurta Ambalajlama Emekçisi, 2 Askı-Ambalajlama ve Stoklama EmekçisiMetal, 1 olmak üzere toplamda 427 şahıs istihdam edilecek.

MÜRACAAT GENEL KOŞULLARI NEDİR?

Adayların 18 yaşını bitirmiş olması gerekmektedir. Eğitim seviyesinde bazı bültenlerde okur yazar olmak yeterli görülmektedir. İş deneyim koşulu bir çok duyuruda aranmayacaktır. Adayların deneyimli olması öncelik hakkı sağlayabilir. Duyuru ayrıntılarında söylenen değişik özel koşulları sağlaması ile bu bültenlere müracaat yapabilirler.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yukarıyada söylenen kadroları işkur üzerinden arama yaparak duyuru detaylarını ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here