İstanbul İSPER En Az İlkokul Mezunu KPSS’siz 106 Kamu Personeli Alıyor!

0
20
views
Son güncelleme
İlgili içerik
TMB Müjdeledi! Yurt Dışına 100 Bin İşçi Götürülecek

Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün yurt dışına 2020'de 100 bin işçi yollamayı tasarladıklarını vurguladı.

15 Belediye’ye KPSS Olmadan Yüzlerce Memur, Personel ve Zabıta Alınıyor!

İŞKUR aracılığı ile belediyeler ve kuruluşlar memur personel alımı bültenleri yayımladılar. Yayımlanmış olan duyurulara göre 15 değişik belediye için alım Dahası

Kamuya 151 Sözleşmeli Personel Alınacak! Hangi Kurumlar Alım Yapıyor?

Şubat ayının ilk haftasını geride vazgeçerken hem DPB üzerinden yayınlanan duyurularda değişik kamu müessese ve kuruluşlarına değişik alanlarda istihdam etmek Dahası

Türk Hava Yolları 2020’de Personel Alacak !

2020 senesinde personel alımı yapacak hava yolu şirketlerinden biri de Türk Hava Yolları oldu. 10 Ocak tarihine kadar müracaatların yapılacağı Dahası

İŞKUR Müessese dışı duyuruları üzerinde yeni bültenler yayımlandı. İstanbul Personel İdare A.Ş. büyesindeki personel beceriksizliğini karşılamak üzere değişik pozisyonlarda ve kalitelerde personel alımı yapacağını bildirdi. İşin Olsa takımı olarak bu haberimizde sizlere İSPER personel alımı bülteni hakkında ayrıntıları aktaracağız.

EN AZ İLKOKUL MEZUNU ALIM YAPILACAK!

İSPER yayımladığı personel alımı bülteni için en az ilkokul mezunu alım yapılacağını bildirdi. Bu bağlamda alımlar, alttaki kadrolar için yapılacaktır.

    • İlkokul Mezunu 8 Aşçı,

 

    • Ön Lisans mezunu 21 Çocuk Gelişim ve Eğitimi Personeli,

 

    • Lisans Mezunu, 1 Yiyecek Mühendisi, 1 Koordinatör, 42 Mektep Evveli Hoca,

 

    • Yükseklisans Mezunu 3 Proje İdareyicisi,

 

    • Lisans mezunu 20 Psikolog, 5 Psikolojik Danışman, 5 Sosyal Hizmet uzmanı Sosyal Çalışmacı

 

MÜRACAAT ŞARTLARI NEDİR?

İSPER alım yapacağı personel kadroları için adaylardan, Türkiye cumhuriyeti yurttaşı olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile alakası olmamak, Misyonunu yapmasına mani olabilecek rastgele bir sıhhat meseleyi olmamak, En az ilkokul mezunu olmakla beraber Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak ve alım yapılacak alanda alakalı evraka sahip olmak, Rastgele bir seyehat maniyi olmamak, gibi kaliteler aranacaktır.

MÜRACAATLAR:

İSPER personel alımı bülteni İŞKUR üzerinde 03 Şubat 2020 tarihinde yayımlanmış olup adaylar müracaatlarına başlamıştır. Bu güzergahta müracaatlar en geç 05 Şubat 2020 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Müracaatlar basvuru@isper.istanbul adresi üzerinden yapılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here