İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa 28 Personel Alım İlanı Yayımlandı! En Az Lise

0
24
views
Son güncelleme

Türkiye İş Müesseseyi aracılığı  ile İstanbul Üniversitesi bünyesinde bulunan persponel gereksinimini karşılamak üzere farklı iki kadro ile cerrahpaşa rektörülüğüne personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda müracaat süreci başladı ve adaylar müracaatlarını bazu kaliteler dahilinde yapacaklar.

İLANIN DETAYLARI VE KADRO DAĞILIMI NEDİR?

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa rektörülüğündeki personel noksanlığını gidermek için 28 şahsiyet boş kadro ile kamu personeli alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda alımlar, Paklik Perosneli ve Hasta ve Yaşlı Bakıcısı pozisyonlarında alım yapacağını bildirdi. Alımlar en az lise mezunu olan ve 30 yaşını doldurmamış olan adaylar için geçerli olacak. Ayrıca adaylardan KPSS koşulu aranmayacak ve değerlendirmeler kura yolu ile yapılacaktır.

MÜRACAAT ŞARTLARI NEDİR?

1-Türk yurttaşı olma,

2. 18 yaşını bitirmiş olmak, İŞKUR da bülten edilen işgücü arzlarında belirtilen kısımlardan son müracaat tarihi itibariyle mezun olmak,

3- Türk Ceza Yasanın 53. maddesinde belirtilen müddetler geçmiş olsa dahi isteyerek işlenen bir kabahatten dolayı 1 sene veya daha fazla zaman ile mapus cezasına ya da bağışlamaya uğramış olsa dahi devletin güvenliğine karşı kabahatler, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni makûsa kullanma, şikeli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, kabahatten kaynaklanan mülk varlığı kıymetlerini aklama veya firaricilik kabahatlerinden mahkum olmamak.

4- Rastgele bir sosyal güvenlik müessesesinden emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

5. Kamu Müessese ve Kuruluşlarının alakalı disiplin mevzuata uyarınca vazifesinden veya işten ihraç edilenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir,

6. Arz koşullarını taşımadığı sonradan anlaşılan müracaatlar bülten imtihan sürecinin her düzeyinde red edilecektir.

7. Kamu Müessese ve Kuruluşlarında Emekçi Alınmasında Uyulacak Usul Ve Temeller Hakkında İdaremeliğe madde 16 ‘ya göre ” Kamu müessese ve kuruluşlara işe yerleştirilecek şahısları ; Müessese tarafından sevk edilen listedeki adaylar arasında yapacağı imtihan ile tanımlanır. Ancak paklik hizmetleri, güvenlik ve koruma hizmetleri, bakım ve onarım hizmetleri için yapılacak alımlarda yalnızca laflı usul kullanılarak imtihan yapılır.” denildiğinden laflı imtihan neticesinde galibiyetli olmak,

8- Değişik hususlarda alakalı mevzuat / idaremelik kararlarına göre hareket edilir.

9- Ortaöğretim Lise ve Dengi Mektep mezunu olmak,

KURA ÇEKİMİ YAPILACAK!

Müracaatta bulunacak olan adaylar 25 Şubat 2020 tarihi ile istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa rektörlüğü fotoğrafı internet adresi üzerinde notere katılacak adaların ad listesi yayımlanacaktır. Alakalı kura çekimi ise 27 Şubat 2020 tarihinde saat 10:30’da İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü kapalı spor salonunda Üniversite Mah. Bağlariçi Cad No:7 Avcılar-İstanbulyapılacaktır.

MÜRACAATLAR:

Müracaat süreci İŞKUR üzerinde başlamış olup en geç 24 Şubat 2002 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Müracaatlar Türkiye İş Müesseseyi fotoğrafı internet adresi üzerinde yapılacak. Bu güzergahta esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yaparak İŞYERİ kısmına İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ yazarak ve ARA butonuna tıklayarak alakalı bültenlere ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here