İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

0
132
views
Son güncelleme
İlgili içerik
Bauhaus CV ile Personel Alımı Başvurularına Devam Ediyor!

Türkiye başta olmak üzere dünyanın en büyük mağaza firmaları arasında yer almakta olan Bauhaus şu anda mobilyadan konut tekstil mahsullerine, Dahası

5 Kamu Kurumuna İŞKUR Üzerinden Memur Alımı Başvuruları İçin Son Gün!

Türkiye İş Müesseseyi üzerinden kamu müesseselerine personel alımı müracaatları devam ediyor. Buna göre 5 müessese için son müracaat tarihi 17 Dahası

Jandarma Özel Harekat JÖH Alımı Yeni Dönemde Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde vazifelerine Türkiye'nin 81 şehrinin tamamında ve Suriye ile Kuzey Irak bölgelerinin bir kısmında devam etmekte olan Jandarma Dahası

İŞKUR 17 Şubat Kamu Personeli Alımı İlanları İle KPSS 60 Puan ve KPSS’siz Alım Yapılıyor!

İŞKUR haftanın kamu personeli alımı duyurularını duyurdu. Yayımlanan kamu grubu personel alımı duyurularına göre kamuya KPSS siz personel alımı ve Dahası

İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Rektörlüğünden:

4/B KONTRATLI PERSONEL ALIM İLANI Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde, giderleri Özel Bütçe kazancından karşılanmak üzere 657 rakamlı Devlet Memurları Yasanın 4 şöhretçi maddesinin B fıkrası uyarınca Kontratlı Personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 rakamlı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 rakamlı Resmi Gazetede yayımlanan Kontratlı Personel Çalıştırılmasına Ait Temellerde Farklılık Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2 inci maddenin B fıkrasına göre 2018 KPSS B gurubu puan sırası temel alınmak suretiyle altta belirtilen pozisyonlara kontratlı personel alınacaktır.

UNVANI KİŞİ RAKAMI BÜTÇESİ BAŞVURU KOŞULLARI KODU
HEMŞİRE 29 Özel Bütçe Hemşirelik Bvefatı Lisans Mezunu Olmak.

2018 KPSS B Grubu P3 Puan Cinsinden 55 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

H1
HEMŞİRE 100 Özel Bütçe Sağlık İş Liselerinin Hemşirelik Bvefatından Mezun Olmak.

2018 KPSS P94 Puan Cinsinden 50 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

H2
SOSYAL

ÇALIŞMACI

1 Özel Bütçe Sosyal Hizmetler Bvefatı Lisans Mezunu Olmak.

2018 KPSS B Grubu P3 Puan Cinsinden 70 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

S1
ÇOCUK

GELİŞİMCİSİ

1 Özel Bütçe Çocuk Gelişimi Bvefatı Lisans Mezunu Olmak.

2018 KPSS B Grubu P3 Puan Cinsinden 70 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

Ç1

ARANILAN KOŞULLAR

1 – Başvuracak adaylarda yukarıyada belirtilen özel koşullar ile 657 rakamlı Yasanın 48. maddesinde belirtilen genel koşulları taşıyor olmak.

2 – Rastgele bir Sosyal Güvenlik Müessesesinden emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor

olmak.

3 – Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak biçimde alakalı ünitenin yönetimi tarafından tanımlanacak saatlerde vazife yapma gece dahil koşulunu kabul etmek, vardiyalı çalışmasına mani gidişatı bulunmamak.

4 – Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme İmtihanına KPSS girmiş olmalıdırlar. Lisans mezunları için 2018 KPSS-P3 puan cinsi, Lise mezunları için 2018 KPSS-P94 puan cinsi temel alınacaktır.

5 – 5917 rakamlı Yasanın 47. Maddesi’nin 5. Fıkrası A 2 bendi gereğince, 4-B Kontratlı personel olarak çalışmakta iken istifaen vazifesinden bölerek kontratı feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 bir sene vakit geçmeden müracaatta bulunamazlar.

BAŞVURU BİÇİMİ:

Adayların, bültenin Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar www.istanbulc.edu.tr adresindeki Başvuru Formunu ve Başvuru Arzuhalini yetersizsiz doldurarak altta belirtilen dokümanlarla beraber Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına Bizzat başvuru etmeleri gerekmektedir. Başvuru sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme İmtihan Neticeleri ÖSYM Başkanlığından müessesemiz tarafından teyit edilecektir. Hakikate ters beyanda bulunan adayların başvuruları kabul edilmeyecek ve haklarında genel kararlara göre operasyon yapılacaktır. Yalnızca bir pozisyon için aranılan kalite kodu belirtilerek müracaat yapılacaktır. Birden fazla müracaat yapıldığı takdirde her iki müracaat da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya kaliteleri uygun olmayan adayların başvurularına operasyon yapılmayacaktır.

İSTENİLEN BELGELER:

– Resimli Başvuru Formu Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan müracaat formu doldurulacaktır.

– Popülasyon Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi

– Diploma veya Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir.

– 2018 KPSS İmtihan Netice Belgesi

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE NETİCELERİ:

Başvurular Komite tarafından değerlendirildikten sonra neticeler en geç 7 iş günü içinde www.istanbulc.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Kontenjan rakamı kadar yedek tanımlanacaktır. Asil kazananlar soyulmak üzere müracaat yapmadığı takdirde bülten edilen yedek kazananlar sırasıyla çağırılacaktır. Cetmesi yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için zorunlu dokümanlar, müracaat zamanı ve yeri ile alakalı bilgilerin www.istanbulc.edu.tr adresinden takip edilmesi gerekmektedir. Alakalılara yazılı ya da laflı ayrıca bir bildiri yapılmayacaktır.

* Başvuru ve atama harekâtları sırasında hakikate ters beyanda bulunduğu veya rastgele bir biçimde reeli gizlediği tespit edilenlerin kontratı yapılmaz. Kontrat yapılmış olsa bile fesih edilir. Bu bireyler hiçbir hak arzında bulunamaz.

* Bültende bulunmayan kararlar için genel mevzuat kararları geçerlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here