İstanbul’da 150 Mahalleye Personel Alımı Müjdesi Geldi! Başvurular Başladı!

0
24
views
Son güncelleme

 İstanbul Megakent Belediyesine 150 semtte personel alımı müjdesi geldi.

İBB tarafından İstanbul Megakent Belediyesi hudutları içerisinde 150 anaokulu imali bitirilmek üzere olduğunu aktaran Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bu mevzuda sosyal medya hesabı üzerinden yeni söylemeler yaptı. Söylemenin ayrıntıları ise şu biçimde oldu.

Megakent Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “İstanbul’un çocuklarına söz verdiğimiz anaokuluların imali bitmek üzere. Şimdi bu anaokulular için ‘Yuvamız İstanbul’ diyen çalışma dostları arıyoruz” dedi.

HANGİ KADROLARDA ALIMLAR YAPILACAK?

Anaokulularda görevlendirilecek olan personellerin çoğunlu mektep evveli hocayı ile çocuk gelişimi kısımlarından mezun olan adaylar olacak. Değişik kadrolarda da personel alımları yapılması bekleniyor. Mektep evveli hocayı ile çocuk gelişimi ve eğitimi kadrosundaki alımlar şuanda devam ediyor.

Ekrem İmamoğlu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda müracaatların kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden özgeçmişlerin sevk edilmesini istedi.

MÜRACAATLAR NASIL YAPILACAK?

Kariyer.ibb.istanbul adresine giriş yapmak ve ardından bu sayfaya abone olmak, abone olurken ad, soyad, e-posta, parola bilgileri girmek yeterli olacak. Adaylar portala giriş yapmak öz geçmiş yollamak yeterli olacak.  Müracaatlarda Kpss koşulu aranmayacak. Adaylar müracaatlarını bitirilmesinin ardından uygun görülen adaylar için ziyaret imtihanına davet edilmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here