Kamuya İlköğretim Mezunu 36 Personel Alınacak!

0
25
views
Son güncelleme

Şubat ayı itibari ile İŞKUR üzerinden yeni duyurular da yayınlanmakta olup bu bültenlerin bir hayliyi kamu müessese ve müesseselerinin personel alımlarına müteveccihtir. Şubat ayının da sonuna yanaşırken kamu müessese ve kuruluşlarına yapılacak olan personel alımları da devam etmektedir. En az ilköğretim mezunu kamu personeli alımı yapacak olan 7 kamu müesseseyi, kadrolar ve bültenlere ait ayrıntılar haberimizin devamında yer almaktadır.

Kadrolar ve Müracaat Koşulları

Toplamda 36 kamu personeli alımı yapacak olan müesseseler, Bahçelik Sulama Birliği 3 çiftçi, TROAS Bölgesi Belediyeleri Katı Atık İdare Birliği 1 tıbbi ve riskli atık toplayıcısı, Yargıtay birinci başkanlığı 5 paklik misyonlusu, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü 4 paklik misyonlusu, Gaziantep İslam, Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi 6 paklik misyonlusu, Çat Belediyesi 9 paklik emekçisi, Mersin Silifke Hoca Konutu 2 garson, 5 paklik misyonlusu ve 1 öteki teknik hizmet personeli alımı yapacaktır.

Alakalı kadrolara müracaat koşulları Türk yurttaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, güvenlik ve arşiv soruşturması pak çıkmak ve erkekler için askerlik ile alakası bulunmamak. Bunların yanı gizeme adaylardan istenen en az öğrenim seviyesinde mezun olmak, bültene göre alakalı doküman ya da sertifikaya sahip olmak, istenilen yaş aralığında olmak, bültene göre değişik koşullar yer almaktadır.

Müracaat Şekli

Alakalı kadrolara müracaatlar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinden altta yer alan tabloda bültenlerde yer alan bülten numarasını aratarak yapılmaktadır. Alakalı tablo ve ayrıntılar ise şu biçimdedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here