Kayseri Üniversitesi 27 Büro Memuru, Destek Personeli, Tekniker ve Teknisyen Alıyor!

0
29
views
Son güncelleme

Kayseri Üniversitesi bünyesindeki personel yetersizliğini karşılamak üzere değişik kadrolarda personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda duyuru Resmi Gazete’de 20 Şubat 2020 tarihi ile yayımlanmış olup müracaat zamanıda başlamıştır. Peki hangi kadrolara alım yapılacak? Kimler Başvuru Yapabilir? İşte detaylar.

KADRO DAĞILIMI NEDİR?

Kayseri Üniversitesi bünyesindeki beceriksizliği karşılamak üzere 21 Büro Personeli, 2 Destek Personeli, 2 Tekniker ve 2 Teknisyen olmak üzere toplamda 27 karakter kadro ile kontratlı personel alımı yapacağını bildirdi.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kayseri Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı 27 karakter kadro için adaylardan genel olarak, 657 Rakamlı Devlet memurları yasanın 48. maddesindeki kaliteler kapsamında, T.C. Yurttaşı olmak, Kamu haklarından yoksun bulunmamak, Rastgele bir kabahat kararlılığı olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile alakası olmamak, Misyonunu yapmasına mani olabilecek rastgele bir sıhhat meseleyi olmamak, Rastgele bir Sosyal Güvenlik Müessesesinden, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gibi kaliteler aranacak..

Ayrıca KPSS olarak adaylardan 2018 KPSS B grubu imtihanlarından lisans mezunları için KPSSP3, önlisans mezunları için KPSSP93 puanı temel alınacaktır.

BAŞVURULAR:

Kayseri Üniversitesine alım yapılacak pozisyonlar için adaylar müracaatlarına 20 Şubat 2020 tarihi ile başlamış olup en geç 05 Mart 2020 tarihine kadar müracaatların yapılması lüzumludur. Başvurular mesai bitimine kadar Kayseri Üniversitesi Rektörlüğü 15 Temmuz Kampüsü Personel Daire Başkanlığına bizzat yapılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here