Kızılay Bugün Yayımladı! En Az 5 Bin Tl Maaş İle 8 Pozisyona Personel Alıyor!

0
27
views
Son güncelleme

Türk Kızılayı Şubat ayı bünyesindeki personel noksanlığını karşılamak üzere değişik 8 pozisyon için personel alımı yapacağını belirtti. Alımlar Türkiye Geneli ve değişik pozisyonlarda yapılacak olup İşin Olsa takımı olarak sizlere bültenler hakkında ayrıntıları aktaracağız.

ALIM YAPILACAK ALAKALI POZİSYONLAR:

– Nitelik Güvence Uzmanı
– Nitelik İzleme Uzmanı
– Uzman Sanayi Mühendisi
– Finans Asistanı
– Bilgi Doğrulama Uzmanı
– Gençlik Çalışanı
– Genel Müracaat – Manili Personel
– Dijital Bağlantı Webmaster Uzmanı

MÜRACAAT ŞARTLARI NEDİR?

Kızılay personel alımı için adaylardan bazı genel niteikler arz ediliyor. Bu kapsamda adayların genel olarak, Üniversitelerin 4 senelik eğitim veren lisans kısımlarından mezun, Askerlik hizmetini bitirmiş veya alakalı olmayan olmak erkek adaylar için, Bağlantı hüneri yüksek, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, eyahat maniyi bulunmayan, Bağlantı hüneri yüksek, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Misyonunu yapmasına mani olabilecek rastgele bir sıhhat meseleyi olmamak, Tercihen İngilizce öğreniyor olmak gibi kaliteler aranacaktır.

MÜRACAAT SÜRECİ BAŞLADI!

Kızılay personel alımı müracaat süreci duyuruların yayım tarihi olan 18 Şubat 2020 tarihi itibari ile başlamış olup adaylar müracaatlarını Kızılay fotoğrafı internet adresi üzerinden reelleştirilmesi lüzumludur. Adaylar basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresi üzerinde azalık bilgileri ile sisteme giriş yaparak İnternet civarında bizzat müracaat yapılması gerekmektedir. Ayrıca alakalı iletişim üzerindne duyuruların ayrıntılarına ulaşabiirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here