Kızılay, Yeşilay ve Darüşşafaka Ülke Geneli Personel Alımı Yapacak!

0
38
views
Son güncelleme

Kızılay, Yeşilay ve darüşşafaka müesseselerine ilköğretim, lise ve değişik eğitim seviyelerinde ülke genelinde deneyimsiz yada deneyimli personel alımları yapılacak.

Türk Kızılayı aşinayı gibi 1868 senesinden beridir gerek ülkemizde ve Dünya genelinde gereksinim sahiplerine umut olmaya devam ediyor. Beşeri dayanak kuruşlarından bir tanesi olan Kızılay söylediği 17 değişik kadrodaki personel alımı kadroları şu biçimde olacak.

KIZILAY HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALACAK?

Kızılay personel alımı hangi kadrolarda olacak söylendi. Dijital bağlantı uzmanı, kurulum kurgu uzmanı, sanayi mühendisi, nitelik izleme uzmanı, nitelik güvence uzmanı, Health Specialist, Muayenehane psikolog, müessesesel bağış uzmanı, raporlama uzmanı, bilgi doğrulama analisti, uzlaşma asistanı, kurulum kurgu uzmanı, dijital bağlantı uzmanı kadrolarında alımlar yapılacak. Duyuru ayrıntıları: //bit.ly/2UzZtoN

YEŞİLAY LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI;

Türkiye Yeşilay toplumu ise 1920 senesinde beridir gençlere ve erişkinlere sigara içki gibi makûs alışkanlıklardan kurtulmaları için Hilal-i Ahdar adı ile kurulmuş ve 1-7 Mart haftası Yeşilay haftası olarak kutlanmaya başlanmıştır. Ülkemizin ehemmiyetli ve en köklü müesseseleri arasında yer alan Yeşilay personel alımı kadrolarında ilköğretim, lise mezunu çok rakamda istihdamlar yapacak.

ERP uzmanı, CRM uzmanı, korunuculuk uzmanı, beynelmilel siyasetler ve korunuculuk uzmanı, eğitmen, ambar vazifelisi, sosyal hizmetleri uzmanı, paklik vazifelisi, millete ilişkiler uzmanı, muayenehane psikolog, aşçı yardımcısı, savunucuk uzmanı, erp uzmanı gibi kadrolarda alımlar yapılacak.

Ambar vazifelisi alımlarında en az lise mezunu olmak 3 sene ambar vazifelisi olarak iş deneyimine sahip olmak, office programlarına dominant olmak, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek, askerliğini bitirmiş veya ertelemiş, office programlarına dominant olan adaylar bu duyuruya müracaat yapabilirler.

Paklik vazifelisi alımlarında ise adayların 3 sene iş deneyimine sahip olmak, mesullük ve disiplin sahibi, ekip çalışmasına yatkın, sigara kullanmayan, irtibatı güçlü, ilköğretim mezunu adaylar müracaat yapabilecekler. Duyuru ayrıntıları: //bit.ly/2KR3FPV

DARÜŞŞAFAKA İLKÖĞRETİM MEZUNU İŞ İLANLARI;

Ülkemizin en köklü müesseseleri arasında bulunan Darüşşafaka toplumu ise eğitimde fırsat denkliğini sağlamak emeli ile babası ya da annesi yaşamda olmayan parasal ihtimalsizlikler sebebiyle eğitimlerine devam edenler için umut kaynağı olmaya devam ediyor. Bu kapsamdaki faaliyetlerini sürdürmek emeli ile 10 değişik kadroda personel alımı yapılacak. Deneyim koşulu aranmayacak ve değişik eğitim seviyesinde istihdam edilecekler.

Darüşşafaka personel alımı kadroları: Yaşlı Bakım personeli, hemşire, elektrik teknisyeni, satın alma uzman yardımcısı, Tümörle hayat müessese müdürü, kıdemli avukat, yaşlı bakım personeli kadrolarında İzmir, İstanbul şehirlerinde görevlendirilecekler. Duyuru ayrıntıları: //bit.ly/38PNmf2

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here